Reklama

Aleksandra Kwaśniewska wróciła do Polski. Co z jej zdrowiem?

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach z okazji 10. rocznicy ślubu wybrali się na wycieczkę do Portugalii. Para wróciła już do Polski, a o szczegółach wyjazdu Kwaśniewska informuje fanów na Instagramie.

"Informuję, że zgodnie z umową, rozpoczęłam wczoraj (na stories) depeszowanie wsteczne z Portugalii, żeby Wam polecić to i tamto, więc zapraszam. A jeśli sami chcecie się podzielić tym i tamtym, to zachęcam tutaj, nie w wiadomościach do mnie, bo mnie tam przypominam, nie ma, więc nie skorzystam" - napisała Kwaśniewska.

Przy okazji ujawniła, że do Polski wróciła z infekcją.

"Jestem w Warszawie, poję się ziółkami i idę na rekord w zużyciu chusteczek higienicznych na jednego mieszkańca" - dodała Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska: Kariera

Aleksandra Kwaśniewska, córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich miała zaledwie kilkanaście lat, gdy jej tata objął urząd prezydenta. Początkowo unikała rozgłosu, a jej życie osobiste było owiane tajemnicą. Gdy ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim zdecydowała, że zwiąże się zawodowo z mediami.

Reklama

Mogliśmy ją zobaczyć jako współprowadzącą talk-show "Mała czarna" w Polsat Café. Później razem z mamą, Jolantą Kwaśniewską występowała w "Matki i córki, czyli rodzinny galimatias". Miała też autorską audycję radiową "Niedziela słodko-Kwaśniewska". 

W 2006 roku Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła wszystkich i zdecydowała się na udział w 3. edycji "Tańca z gwiazdami". Zaprezentowała swoje taneczne zdolności i w parze z Rafałem Maserakiem zajęli drugie miejsce.

Teraz Aleksandra Kwaśniewska współprowadzi program "Miasto kobiet".

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem od 2012 roku.

W 2021 roku  wspólnie stworzyli piosenkę "Liczy się tylko to" do animacji Disneya "Co w duszy gra". Kuba Badach skomponował muzykę oraz zaśpiewał piosenkę, do której tekst napisała Aleksandra Kwaśniewska. Utwór można usłyszeć na napisach końcowych filmu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy