Reklama

"Miasto kobiet": Ane Piżl dołącza do prowadzących program TVN

Nowe odcinki "Miasta Kobiet" zadebiutują w TVN Style na początku października. TVN ogłosiło nową prowadzącą, która będzie Ane Piżl. Zastąpi w tej roli poprzednią gospodynię, Olgę Legosz.

"Miasto Kobiet" to talk-show emitowany na TVN Style prowadzony przez trzy zupełnie różne kobiety, z innym bagażem doświadczeń, sytuacją rodzinną i zawodową. Co tydzień spotkają się, by przy kubku dobrej kawy, w domowej atmosferze, porozmawiać o tym, co je ostatnio najbardziej zaciekawiło, poruszyło i zainspirowało. 

Do tej pory program prowadziły Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska i Olga Legosz.

"Miasto Kobiet": Ane Piżl dołączy do prowadzących

Z informacji prasowej TVN wynika, że do prowadzących "Miasto Kobiet" dołączy Ane Piżl, która zastąpi Olgę Legosz. Program będzie emitowany w jesiennej ramówce TVN Style w niedziele o godz. 12.30, startując od 2 października 2022 roku.

Reklama

Ane Piżl to ratownica medyczna, kitesurfeerka, edukatorka, której misją jest równość i szacunek dla różnorodności. Promotorka języka inkluzywnego, który nikogo nie wyklucza. Otwarcie mówi, że zmieniła imię na neutralne płciowo, bo w jej idealnym świecie orientacja i płeć nie mają żadnego znaczenia - czytamy w informacji prasowej TVN.

W pierwszym premierowym odcinku program odwiedzi Lara Gessler, która niedawno urodziła swoje drugie dziecko. O swoim podejściu do funduszy domowych i różnych patentach finansowych opowiedzą Olga Legosz oraz Magda Linke - Koszek.

Zobacz też:

TVN: Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi cykl dokumentalny o in vitro

Gwiazdy „M jak miłość”, „Barw Szczęścia”: Szczerze o swojej orientacji

Piotr Kraśko skazany. Zapłaci 100 tysięcy złotych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL