Reklama

TVN: Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi cykl dokumentalny o in vitro

"In vitro. Nauka czy cud 2" - to cykl dokumentalny przygotowywany przez TVN Warner Bros. Discovery, który poprowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan. Program będzie śledził losy par, które starają się o dziecko przy zastosowaniu metody in vitro - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirrtualnemedia.pl.

Prace nad cyklem mają trwać już od ponad roku. Czas realizacji wynika wprost z historii, które zostaną w nim pokazane. Dokumenty mają przedstawić losy kilku par, które pragnęły mieć dzieci i zdecydowały się na skorzystanie z metody in vitro. Widzowie mają śledzić ich losy od momentu podjęcia decyzji, przez czas ciąży, aż do porodu. Do tej pory produkcja utrzymywana była w ścisłej tajemnicy - czytamy na portalu Wirtualnemedia.pl. 

"In vitro. Nauka czy cud 2": Rozenek-Majdan prowadzącą

Małgorzata Rozenek-Majdan ma prowadzić cykl. Przypomnijmy, że prezenterka związana jest ze stacją TVN od 2013 roku, a obecnie pełni rolę współprowadzącej w programie "Dzień dobry TVN". 

Reklama

Roznek-Majdan ma trzech synów, którzy narodzili się dzięki zastosowaniu metody in vitro. Celebrytka jest bardzo zaangażowana w ten temat pod kątem społecznym - walczy z brakiem refundacji, a także publicznie wspiera osoby, które zmagają się z problemami z płodnością. Napisała również książkę "In vitro. Rozmowy intymne", a w 2020 roku założyła fundację MRM, której celem jest promocja i wyrównywanie dostępu do specjalistycznych metod leczenia niepłodności.

Cykl ma trafić na antenę jeszcze w tym roku. Przypomnijmy również, że w 2020 roku Discovery Life wyemitowało dokument "In Vitro. Nauka czy cud", w którym Rozenek-Majdan rozmawiała z ekspertami na temat tej metody. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL