Reklama

Agnieszka Sienkiewicz wypoczywa na wakacjach. Zdjęcie w bikini robi wrażenie

Agnieszka Sienkiewicz to obecnie jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorek. Szczególną sympatię przyniosła jej rola zwariowanej Dorotki w serialu "Przyjaciółki". Gwiazda spędza urlop w Hiszpanii, skąd pochwaliła się wyjątkowym zdjęciem. Zapozowała na nim w kolorowym bikini. Fani nie szczędzili jej komplementów.

Agnieszka Sienkiewicz w bikini

Agnieszka Sienkiewicz jest aktorką, która zaskarbiła sobie serca publiczności, wcielając się w wiele ról! Jako Kasia Mularczyk w "M jak miłość" stworzyła zgrany duet z Mikołajem Roznerskim (serialowym Marcinem Chodakowskim), a jej odejście z produkcji było prawdziwym ciosem dla fanów "Emki". Następnie Sienkiewicz pojawiła się m.in. w polsatowskich "Przyjaciółkach", gdzie przez długi czas grała postać barwnej i żywiołowej Doroty: z serialem pożegnała się w zeszłym roku.

Agnieszka Sienkiewicz aktywnie działa w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie śledzi już ponad 350 tys. użytkowników sieci. To właśnie tam gwiazda "przemyca" swoją codzienność, dbając przy tym o prywatność najbliższych. Aktorka od ponad pięciu lat jest żoną Mikołaja Gauera, z którym ma dwie córki: Zofię i Marię. 

Reklama

Serialowa Dorotka z "Przyjaciółek" i zwyciężczyni drugiej edycji programu: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami" nie publikuje ujęć, na których twarze jej pociech byłyby widoczne. Sienkiewicz-Gauer chętnie dzieli się za to kadrami, na których ona sama przekazuje dobrą energię – tak właśnie było w przypadku najnowszej publikacji! Aktorka zaprezentowała się w kolorowym bikini na bajecznym, wakacyjnym tle.

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer na wakacjach

Słońce, delikatnie falująca woda i piękna modelka w dwuczęściowym stroju kąpielowym – właśnie taki widok ukazał się internetowej publiczności obserwującej poczynania Agnieszki Sienkiewicz.

Internauci z kolei pozostawili po sobie "ślad" w komentarzach, nie szczędząc komplementów:

"Ale figura!"

"Piękna kobieta w pięknej scenerii"

"Ogień!"

"Piękny strój i figura. Mam ten sam fason, tylko w innej kolorystyce. Cudnie się nosi"

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer dołączyła do grona gwiazd wypoczywających na zagranicznych wakacjach. A jakie są Wasze ulubione destynacje?

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Katarzyna Żak zachwyca na zdjęciach z wakacji

Karolina Bacia została mamą. Pokazała córkę!

Paulina Sykut-Jeżyna w stroju kąpielowym

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL