Reklama

Karolina Bacia została mamą. Pokazała córkę!

Karolina Bacia została mamą. Aktorka znana z takich seriali, jak m.in.: "Stulecie Winnych", "O mnie się nie martw" czy "Papiery na szczęście" powitała na świecie córkę. Teraz opublikowała na Instagramie ich pierwsze wspólne zdjęcie!

Karolina Bacia urodziła! Znana aktorka teatralna i serialowa została mamą, a radosną nowinę przekazał wczoraj jej partner: Jakobe Mansztajn

Niedługo później głos w sieci zabrała sama świeżo upieczona mama, która na Instagramie opublikowała pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Znana para powitała na świecie córkę, która otrzymała piękne i tradycyjne imię - Wanda.

Reklama

Karolina Bacia pokazała zdjęcie z córką!

Karolina Bacia to aktorka doskonale znana teatralnej i serialowej publiczności. 31-latka pojawiła się w takich produkcjach, jak m.in.: "Na wspólnej", "O mnie się nie martw”, "Stulecie Winnych", "Przyjaciółki" i wiele innych. W ostatnim czasie widzowie mogli ją zobaczyć w nowym serialu emitowanym w TVN7: "Papiery na szczęście". Co ciekawe, w fikcyjnej rzeczywistości grana przez nią bohaterka – Żaneta – również spodziewała się dziecka.

Teraz w prywatnym życiu aktorki nastąpiła życiowa rewolucja! Karolina Bacia pochwaliła się swoim szczęściem w sieci, pisząc pod fotografią z córeczką:

Pod wspomnianym postem pojawiła się istna lawina gratulacji! Swoje słowa pozostawili m.in.: Mateusz Janicki, Zofia Zborowska, Julia Kamińska, Katarzyna Dąbrowska, Katarzyna Ankudowicz, Marcin Korcz, Kamila Kamińska i wielu innych. My również serdecznie gratulujemy! 

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL