Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna w stroju kąpielowym

Paulina Sykut-Jeżyna pozdrawia z wakacji! Prezenterka zamieściła na Instagramie nową fotografię, na której pozuje odziana w dwuczęściowy strój kąpielowy.

Paulina Sykut-Jeżyna na wakacjach

Paulina Sykut-Jeżyna na dobre rozgościła się w świecie telewizji! Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawiła się za sprawą programu "Idol", w którym zaprezentowała swoje umiejętności wokalne. Następnie została "pogodynką", by z czasem stać się jedną z najważniejszych prezenterek telewizji Polsat.

Obecnie Paulina Sykut-Jeżyna - wraz z Krzysztofem Ibiszem i Izabelą Janachowską - prowadzi program: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami", a także wiele rozmaitych koncertów.

Paulina Sykut-Jeżyna prywatnie to szczęśliwa żona i mama. W 2011 roku poślubiła przedsiębiorcę Piotra Jeżynę, a pięć lat później doczekali się córeczki Róży. Obecnie cała rodzina wypoczywa na wakacjach, skąd piękna prezenterka przesyła gorące pozdrowienia.

Reklama

Współprowadząca "TzG" podzieliła się m.in. kadrem, na którym zaprezentowała się internetowej publiczności w iście letnim wydaniu. Modny, dwuczęściowy strój kąpielowy, delikatna chusta, słomkowy kapelusz i okulary przeciwsłoneczne - gwiazda pomyślała o wszystkim!

Paulina Sykut-Jeżyna w stroju kąpielowym

Paulina Sykut-Jeżyna pozwoliła się sfotografować w chwili, gdy pozowała na kamiennych schodkach, wpatrując się w dal. Uwagę internautów w szczególności zwróciła zgrabna figura gwiazdy - w komentarzach oczywiście dominowały komplementy!

"Piękność, mega fit!", "Pięknie wyglądasz", "Ogień!", "Miłego wypoczynku, pani Paulino!" - pisali fani.

Paulina Sykut-Jeżyna "ładuje akumulatory" przed kolejnymi zawodowymi wyzwaniami - już wiadomo, że jesienią wystartuje kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami"! Tym razem o Kryształową Kulę walczyć będą m.in.: Karolina Pisarek, Jamala, Ilona Krawczyńska, Michał Mikołajczak i Krzysztof Rutkowski.

Autor: Sabina Obajtek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL