Agnieszka Sienkiewicz: Przechodziła przez kryzys. Musiała dorabiać jako opiekunka

Agnieszka Sienkiewicz dała się poznać szerszej publice rolą Doroty w serialu "Przyjaciółki". Jej pierwszą pracą było stanowisko w... sklepie mięsnym! Aktorka opowiedziała także o kryzysowym momencie, który miał miejsce w jej życiu. Z powodu braku pieniędzy i kredytu musiała podjąć się dodatkowych aktywności. Dziś pokonała wszystkie problemy.

Agnieszka Sienkiewicz: "Przyjaciółki" otworzyły jej drzwi do kariery

Agnieszka Sienkiewicz to aktorka z ponad dwudziestoletnim stażem. Widzowie mogli ją oglądać w wielu produkcjach, zarówno telewizyjnych, jak i kinowych. Największą popularność zyskała jednak jako Dorota z "Przyjaciółek", a niedawno wcieliła się w postać Wiki w serialu "Bracia".

Chociaż teraz aktorka nie narzeka na swój status zarówno zawodowy, jak i finansowy, wspomina, że w jej życiu nie zawsze było kolorowo.

Reklama

Agnieszka Sienkiewicz: Przechodziła przez trudny okres w życiu

Kilka lat temu zdecydowała się na odejście z seriali takich jak "Przyjaciółki" czy "M jak miłość" bo jak sama przyznaje, ufa swojej intuicji i ciągle chce się rozwijać.

"Czasem zapominamy o tym, żeby żyć według własnych zasad. Ludzie nie weryfikują czy sytuacja, w której aktualnie żyją jest dla nich komfortowa. Ja robię to regularnie. Każda, nawet ryzykowna zmiana, którą podjęłam w swoim życiu była dla mnie dobra. Nawet jeśli wiedziałam, że przez jakiś czas będę musiała żyć skromniej. Był moment, kiedy miałam kredyt, więc dorabiałam jako niania i opiekunka starszej pani. Czułam jednak, że muszę to zrobić. Trzeba słuchać serca i intuicji" - powiedziała Agnieszka Sienkiewicz.

Agnieszka Sienkiewicz: Zaczynała od pracy w sklepie

Gwiazda "Przyjaciółek" jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. W maju 2017 roku gwiazda poślubiła Mikołaja Gauera, z którym wychowują dwie córeczki. Robią wszystko, by zapewnić im szczęśliwe i beztroskie dzieciństwo. Sama Sienkiewicz wcześnie zaczęła zarabiać. Aktorka wychowała się w Mrągowie. Pierwsze pieniądze zarobiła jako nastolatka w sklepie mięsnym. 

Dziś aktorka nie może narzekać na brak intratnych propozycji zawodowych. Razem z mężem i córkami zajmuje pięknie urządzone mieszkanie. Jest też właścicielką urokliwego domku w Szczyrku.

Zobacz też:

Maria Niklińska zdradziła, ile zarabiają polscy aktorzy. Internauci jej nie uwierzyli

Mikołaj Roznerski planował ślub z Martą Juras. Żałuje, że im nie wyszło?

"M jak miłość": Joanna Sydor zasłynęła jako serialowa pierwsza miłość Pawła. Co robi dziś?

AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Sienkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy