M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390722
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Joanna Sydor zasłynęła jako serialowa pierwsza miłość Pawła. Co robi dziś?

Telewidzowie mogą pamiętać Joannę Sydor z serialu "M jak miłość". Wcieliła się w nim w postać Teresy, pierwszej wielkiej miłości Pawła. Po latach kariera aktorki zwolniła tempa. Okazuje się, że dziś zajmuje się zupełnie czymś innym - założyła własną działalność gospodarczą.

Joanna Sydor zasłynęła jako Teresa z "M jak miłość"

Joanna Sydor urodziła się 23 stycznia 1975 roku w Białymstoku. Prywatnie jest siostrą muzyka i kompozytora Pawła Sydora. Jest absolwentką PWST w Krakowie, w 2014 roku ukończyła również studia na Wydziale Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Aktorka zdobyła uznanie widzów dzięki roli Teresy Makowskiej-Jakubczyk w "M jak miłość". W serialu grała w latach 2003–2006 i 2017–2019. Teresa Makowska-Jakubczyk była rozwódką z trudną przeszłością. Uwiodła młodszego Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek). Niestety, pierwsza wielka miłość mężczyzny złamała mu serce.

Reklama

Joanna Sydor coraz rzadziej na ekranie

Joanna Sydor występowała również na deskach teatru: w latach 1998-2005 w Starym Teatrze w Krakowie. Oglądaliśmy ją m.in. w "Kryminalnych", "Komisarz Alex" czy "Skazane". Choć przez kilka lat na ekranie radziła sobie świetnie, niedawno jej kariera znacznie zwolniła. Po raz ostatni pojawiła się w "Belfrze", "Pułapce" i "Komisarz Mama". W 2022 roku zaliczyła epizodyczny występ w serialu Netfliksa "Brokat".

Sydor zrezygnowała z udziału w branżowych imprezach i odcięła się od świata show-biznesu. Mówi się, że zmieniła zawód ze względu na problemy, z którymi branża kulturalna spotkała się podczas pandemii.

Joanna Sydor rzuciła aktorstwo! Dziś zajmuje się czymś innym

Joanna Sydor postanowiła zawodowo zająć się projektowaniem wnętrz. Jak się okazuje, początkiem jej przygody był post w mediach społecznościowych.

"Mogę zaproponować usługi projektowania wnętrz komuś, kto zda się na mój gust, wyczucie estetyki i wykształcenie" - napisała aktorka.

Nie była to jednak decyzja nieprzemyślana. W 2014 roku Sydor ukończyła studia na wydziale Wydziale Architektury Wnętrz warszawskiej ASP. Dziś śmiało stawia kolejne kroki w branży projektanckiej.

Na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 10 tys. osób, oprócz momentów z życia prywatnego, publikuje także efekty swojej obecnej pracy.

Czytaj więcej: Jak aktorstwo nie wypali. Te gwiazdy mają na siebie "plan B"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość | Joanna Sydor

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama