Agnieszka Kaczorowska-Pela: Co za metamorfoza! Aktorka postawiła na ostre cięcie

Czas na zmiany! Tak właśnie mogła pomyśleć sobie Agnieszka Kaczorowska-Pela, która zaingerowała w swój wygląd. Aktorka doskonale znana widzom serialu: „Klan” udała się do zaprzyjaźnionego salonu fryzjerskiego, by tam oddać się w ręce specjalistki – Agaty Szpejny. W efekcie gwiazda odświeżyła swoje dotychczasowe uczesania, stawiając m.in. na grzywkę!

"Raz się żyje! Grzywka?! No dobra! Czemu nie!" - relacjonowała w opisie do opublikowanego nagrania.

Nową fryzurę podkreśliła również wieczorowa stylizacja - welurowa sukienka z finezyjnym wiązaniem zaakcentowała zgrabną figurę tancerki, a całość dopełniał delikatny makijaż. W takim wydaniu Agnieszka Kaczorowska-Pela wyglądała obłędnie!

Agnieszka Kaczorowska-Pela: Nowa fryzura

Agnieszka Kaczorowska-Pela otwarcie dzieli się z internetową publicznością kadrami oraz filmikami, na których prezentuje się w różnorodnych wydaniach. Każdy wpis tancerki otrzymuje mnóstwo odpowiedzi i nie inaczej było tym razem. Co ciekawe, głos zabrał mąż aktorki - tancerz Maciej Pela, który wyraził swoją opinię na temat zmiany, pisząc:

Reklama

"O maj gad. Wracaj mi tu szybko do domu!!!!!"

Także inni użytkownicy Instagrama przyznali, że metamorfoza Agnieszki Kaczorowskiej przypadła im do gustu:

Agnieszka Kaczorowska-Pela: Kariera

Agnieszka Kaczorowska-Pela to gwiazda aktywnie działająca na wielu polach. Sporą rozpoznawalność przyniosła jej rola Bożeny Lubicz w serialu: "Klan", w którym występuje od 1999 roku. Na oczach widzów z małej dziewczynki przemieniła się w dorosłą i pewną siebie kobietę.

Równolegle z działalnością aktorską Agnieszka Kaczorowska spełniała się jako tancerka; na swoim koncie ma wiele osiągnięć, w tym mistrzostwo świata w tańcach latynoamerykańskich. Swoje taneczne umiejętności Kaczorowska mogła zaprezentować także w programie: "Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami", gdzie - jako trenerka - partnerowała m.in.: Antoniemu Smykiewiczowi czy Krzysztofowi Wieszczkowi.

W życiu osobistym Agnieszka Kaczorowska z mężem - Maciejem Pelą - stworzyła szczęśliwy dom dla dzieci. Córki pary - Emilia i Gabrysia - często pojawiają się na zdjęciach i filmikach, ale aktorka dba przy tym o to, by prywatność pociech pozostała nienaruszona i nie pokazuje ich twarzy.

Autor: Sabina Obajtek

Zobacz też:

Halina Machulska za zdrady męża obarczała... siebie!

Grażyna Wolszczak w bikini. 64-letnia aktorka ma figurę jak nastolatka

Marta Chodorowska puszcza oko do widzów "M jak miłość"! Fani się niepokoją"

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Kaczorowska-Pela

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy