Zapukaj do moich drzwi Sen Çal Kapımı

Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 141
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zapukaj do moich drzwi": Odcinek 138-141. Serkan chce oświadczyć się Edzie

"Zapukaj do moich drzwi" zbliża się powoli do końca przygód Edy i Serkana. W ostatnich odcinkach była para zdecydowała zamieszkać razem wyłącznie ze względu na Kiraz. Niestety, by zapewnić dziecku dobrą edukację, muszą udawać szczęśliwą parę. Nie jest to łatwe, szczególnie kiedy rywalami w zdobyciu sukcesu jest Engin z Piril. Jak sobie poradzą? Sprawdźmy w streszczeniu 138, 139, 140 oraz 141 odcinka serialu „Zapukaj do moich drzwi”.

"Zapukaj do moich drzwi" to serial, który podbił serca polskich widzów. Wszyscy z niecierpliwością czekają na dalsze losy Edy i Serkana. Duet ten, z początku mający wyłącznie ze sobą transakcję wiązaną, finalnie staje się sobie bliższy. Co na nas czeka w trakcie przyszłotygodniowego seansu? Dowiedzmy się ze streszczenia 138, 139, 140 oraz 141 odcinka serialu "Zapukaj do moich drzwi".

Reklama

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 138. Streszczenie i opis odcinka

Szkoła podjęła decyzję spotkania z obiema parami, chcącymi zapisać do placówki swoje pociechy. Będzie to możliwość sprawdzenia, która z rodzin jest godna, by dziecko uczyło się właśnie tutaj. Eda i Serkan starają się przyłożyć do zadania, jak najlepiej są w stanie.

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 139. Streszczenie i opis odcinka

Gra aktorska Edy i Serkana jest na bardzo wysokim poziomie. Wszyscy sądzą, że są w sobie zakochani. Z czasem oni sami zaczynają w wierzyć w swoje uczucie. Burzą dystans między sobą, a prawdziwe uczucie wygrywa z mistyfikacją.

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 140. Streszczenie i opis odcinka

Wydarzenia, które mają miejsce w życiu Serkana dają mu dużo do myślenia. Mężczyzna znalazł inspirację do podjęcia pewnych poważnych kroków. Chce oświadczyć się Edzie, lecz tym razem szczerze, bezwarunkowo. Wszystko niestety zacznie się komplikować, kiedy jego plany zaczną wychodzić na jaw. Temat zaręczyn jest już znany najbliższej rodzinie mężczyzny oraz jego współpracownikom.

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 141. Streszczenie i opis odcinka

Serkan dokładnie planuje moment, w którym oświadczy się Edzie. Powoli przygotowuje się do chwili, kiedy będzie mógł poprosić Edę o rękę. Chce, żeby do tego czasu jego zamiary były utrzymane w jak największej tajemnicy. Niestety, okazuje się, że zadanie to będzie cięższe, niż mógł sobie wyobrazić. Czy uda mu się zaskoczyć ukochaną i wyznać jej prawdziwą miłość?

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 138-141. Kiedy i gdzie oglądać serial?

"Zapukaj do moich drzwi" oglądać możemy od poniedziałku do czwartku o 19:50 na antenie WP. Opisane powyżej odcinki wydane zostaną w okresie 11-14 lipca. Dla zapominalskich planowane są emisje powtórek. Mają one miejsce kolejnego dnia o godzinie 6:35, również na WP. Istnieje także możliwość obejrzenia wszystkich odcinków przez VOD - WP Pilot.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też: 

"Zapukaj do moich drzwi": odc. 134-137. Eda i Serkan walczą o dobrą edukację dla Kiraz

"Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy": Wyciekł zwiastun! Potwierdza plotki

"Stranger Things": Muzycy Metalliki zachwyceni wykorzystaniem ich utworu

swiatseriali.pl
Dowiedz się więcej na temat: Zapukaj do moich drzwi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy