Zapukaj do moich drzwi Sen Çal Kapımı
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 148
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zapukaj do moich drzwi" odc. 134-137. Eda i Serkan walczą o dobrą edukację dla Kiraz

"Zapukaj do moich drzwi" to turecki serial, który miał premierę 8 lipca 2020 roku na kanale FOX. Tytuł bardzo szybko pobił w Turcji rekordy oglądalności. Nic więc dziwnego, że emitowany jest w ponad 50 krajach. Premiera w Polsce miała miejsce 15 listopada 2021 roku na kanale WP. Co od tamtej pory wydarzyło się u Edy i Serkana? Poznajmy streszczenia 134, 135, 136 oraz 137 odcinka serialu "Zapukaj do moich drzwi".

Serial "Zapukaj do moich drzwi" opowiada o losach Edy. Jest dziewczyną z ubogiej rodziny, a jej celem jest kontynuowanie edukacji. Niestety firma rodziny Bolat wycofała jej stypendium. Od tamtej pory Eda nienawidzi ludzi pochodzących z tej rodziny.

Serkan, syn prezesa firmy chce wykorzystać zaistniałą sytuację. Proponuje dziewczynie udawanie jego narzeczonej przez okres dwóch miesięcy. Gdy minie obiecany okres, dziewczyna otrzyma ponownie swoje stypendium. Oboje nie spodziewali się, że z udawanego uczucia przerodzi się ono w coś prawdziwego.

Reklama

Co wydarzy się w 134, 135, 136 oraz 137 odcinku serialu "Zapukaj do moich drzwi"?

 

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 134. Streszczenie i opis odcinka

Eda zgadza się na zamieszkanie z Serkanem. Chce, by każdy wiedział, iż jej nastawienie jest spowodowane wyłącznie dobrem Kiraz. Kobieta zapiera się, że nie czuje już nic do swojego byłego partnera. Niestety mimo wszystko nie potrafi zapomnieć o tym, co ich łączyło. Zaczyna powoli ulegać uczuciu, od którego starała się jak najmocniej odciąć.

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 135. Streszczenie oraz opis odcinka

Serkan, Eda i Kiraz udają szczęśliwą, prawdziwą rodzinę. Żadne z nich nie spodziewało się pewnego obrotu spraw. Skutkiem zaistniałych sytuacji jest zmiana podejścia pary względem siebie. Emocje powodują, że Eda i Serkan ponownie się do siebie zbliżają.

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 136. Streszczenie oraz opis odcinka

Eda i Serkan wciąż muszą stawić czoła wszelakim wyzwaniom, rzuconym im przez los pod nogi. Tym razem ich starania związane są z przyszłością Kiraz. Oboje chcą, aby dziewczyna uczyła się w najlepszej szkole. Żeby osiągnąć sukces, para zmuszona jest pokazywać przy ludziach, jacy są szczęśliwi i zgrani ze sobą.

"Zapukaj do moich drzwi" odcinek 137. Streszczenie oraz opis odcinka

Serkan wraz z partnerką starają się pokazać światu, jacy są szczęśliwi w swoim związku. Plan działa idealnie. Kiraz będzie mogła kontynuować edukację w dobrej szkole. Niestety cel Edy i Serkana zaczyna się oddalać. Wszystko za sprawą Engina oraz Piril, którzy stają się głównymi rywalami do osiągnięcia sukcesu.

"Zapukaj do moich drzwi". Kiedy oraz gdzie oglądać?

Serial "Zapukaj do moich drzwi" emitowany jest na kanale WP od poniedziałku do czwartku. 134. odcinek zobaczymy w poniedziałek, 4 lipca o 19:50. O tej samej godzinie możemy spodziewać się odcinka w środę. We wtorki oraz czwartki emisja odbywa się o godzinie 19:55. Jeśli ominie nas seans, możemy go nadrobić dzięki powtórkom. Mają one miejsce w kolejny dzień po premierze, o godzinie 6:35, na kanale WP. Dodatkowo istnieje możliwość nadrobienia zaległych odcinków na WP Pilot.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świata Seriali.

***

Zobacz też:

Serialowi aktorzy, którzy odebrali sobie życie

"Zakazany owoc": Nowy turecki serial od 28.06 w TVP2

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zapukaj do moich drzwi | streszczenie odcinków | WP | serial
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy