Reklama

Yasak Elma

Zakazany owoc

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 176
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Nowy turecki serial już od dziś w TVP2

"Zakazany owoc", nowy codzienny serial turecki, będzie emitowany na antenie TVP2 od wtorku 28 czerwca. Produkcja zastąpi "Miłość i przeznaczenie".

"Zakazany owoc" jest współczesną produkcją znad Bosforu, która zastąpi na antenie Telewizji Polskiej emitowany przez dwa lata serial - "Miłość i przeznaczenie"

Premierowe odcinki serialu można oglądać na antenie TVP2 w dni powszednie o godz. 17.15.

Niedługo okaże się, czy nowej tureckiej telenoweli udało się podbić serca polskich telewidzów, jednak już teraz wiadomo, że pod kilkoma względami serial wypada całkiem nieźle. Za produkcję "Zakazanego owocu" odpowiada bowiem telewizja FOX, która słynie ze świetnych zdjęć i muzyki, a aktorzy, którzy pojawią się na ekranie, to największe tureckie gwiazdy. 

Reklama

"Zakazany owoc": Opis fabuły. O czym jest serial?

Fabuła "Zakazanego owocu" zachwyci fanów telenowel i romansów. Produkcja opowiada historię dwóch młodych i pięknych sióstr - Yilidz i Zeynep, które pomimo więzów krwi, są jak ogień i woda. Kobiety wspólnie mieszkają w ubogiej dzielnicy Stambułu. 

Yilidz marzy o wystawnym życiu u bogu wpływowego i bogatego mężczyzny, a Zeynep jest prostą dziewczyną, która cieszy się z małych rzeczy. Życie obu sióstr ulega transformacji, gdy w ich życiu pojawiają się wpływowi biznesmeni. 

"Zakazany owoc" serial turecki - obsada. Kto wciela się w główne role?

Obsada tureckiego serialu "Zakazany owoc" robi wrażenie. Niektórych aktorów polscy fani kojarzyć mogą z takich produkcji jak: "Tylko z tobą"  (Ege Kokenli i Safak Pekdemir), "Narzeczona ze Stambułu" (Tuvana Turkay, Murat Aygen i Ebru Sahin), "Sezon na miłość" (Nesrin Cavadzade i Nilperi Sahinkaya). 

W najważniejsze role wcielają się:

  • Eda Ece jako Yildiz
  • Sevda Erginci jako Zeynep
  • Talat Bulut jako Halit
  • Sevval Sam jako Ender
  • Safak Pakdemir jako Zehra
  • Onur Tuna jako Alihan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL