Reklama

Yasak Elma

Zakazany owoc

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 240
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Yildiz rozwodzi się z Halitem

"Zakazany owoc" jest popularną turecką telenowelą, która pojawiła się w ramówce Telewizji Polskiej. Do dzisiejszego dnia serial doczekał się 6 sezonów, wciąż przyciągając nowych fanów. W ostatnich odcinkach Ender zamieszkała u Halita. W zamian jego córka Zehra odchodzi i ogłasza, że weźmie ślub z Sinanem. Co czeka nas w kolejnych odcinkach? Dowiemy się ze streszczenia 35, 36, 37 oraz 38 odcinka serialu "Zakazany owoc".

"Zakazany owoc" jest nową propozycją od Telewizji Polskiej. Zastąpiła inną turecką produkcję - "Miłość i przeznaczenie". Historia opowiada o losach dwóch sióstr, mieszkających w biednej dzielnicy Stambułu. Obie mają zupełnie inne cele w życiu i inne rzeczy dają im szczęście. Mają jednak jedną cechę wspólną. Ich życie zmienia się diametralnie po tym, jak poznają bogatych biznesmenów. Sprawdźmy ich dalsze losy w streszczeniu 35, 36, 37 i 38 odcinka serialu "Zakazany owoc"!

Reklama

"Zakazany owoc": odc. 35. Streszczenie oraz opis odcinka

Yildiz wyprasza Ender z pokazu mody. Kobieta odchodzi, udając, że nie chowa urazy, lecz to tylko kłamstwo. Kobieta ma już przygotowany plan zemsty. Caner rozmawia z Sengul. Dziewczyna jest w stanie wyjawić wszystkim prawdę o Yildiz. Chodzi w szczególności o jej działania prowadzące do rozwodu Halita i Ender. Hakan chce wpłynąć na zachowanie Alihana. Liczy, że mężczyzna pojedzie na lotnisko celem powstrzymania Zeynep od wylotu do Stanów Zjednoczonych.

"Zakazany owoc": odc. 36. Streszczenie oraz opis odcinka

Halit wraz z Yildiz decydują się na spotkanie z Sengul. Yildiz decyduje się zostawić męża i wziąć z nim rozwód. Zirytowany mężczyzna po wszystkim wyprasza Ender ze swojego domu. W międzyczasie odzywa się do Yildiz Sengul. Proponuje żonie Halita, że za stosowną kwotę zachowa milczenie. Yildiz jest załamana. Potrzebuje wsparcia. Kontaktuje się z Zeynep. Błaga siostrę, by jak najszybciej wróciła.

"Zakazany owoc": odc. 37. Streszczenie i opis odcinka

Ender szuka wsparcia w swoich panach u córki Halita - Zehry. Chce przekonać Halita, że nigdy nie miała romansu z Sinanem. Plan kobiety opierać się będzie na upozorowaniu wypadku samochodowego Zehry. Dzięki temu Halit będzie dla obu łaskawszy. W międzyczasie Yildiz dalej próbuje nakłaniać siostrę do powrotu.

"Zakazany owoc": odc. 38. Streszczenie i opis odcinka

Zeynep wraca i szybko znajduje nową pracę. Halit decyduje się na rodzinne spotkanie przy kolacji, w trakcie którego Yildiz prosi go o rozwód. Halit zgadza się na to i podpisuje dokumenty. Chwilę później Yildiz zostaje porwana. Halit ustala warunki opieki nad synem z Ender. Mężczyzna zgadza się na spotkania Erima z matką, nawet jeśli mają odbywać się poza ich apartamentem.

"Zakazany owoc": odc. 35-38. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Ramówka serialu "Zakazany owoc" na przyszły tydzień będzie nieco zmieniona. W związku ze świętem 15 sierpnia ramówka zostaje lekko zmieniona. Odcinki pojawią się na antenie TVP2 w dniach wtorek-piątek o godzinie 17:15. Telewizja Polska nie ma w swojej ramówce zaplanowanych powtórek odcinków. Zaległości można natomiast nadrobić za pomocą strony internetowej TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Przysięga": Narin ucieka z Kemalem. Żona Kasima mści się na Gulperi

"Na Wspólnej" znika z anteny. Co dalej z serialem TVN?

"Świat według Kiepskich" po raz ostatni! Co wydarzy się w finałowym sezonie?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy