Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 8362
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Świat według Kiepskich" po raz ostatni! Co wydarzy się w finałowym sezonie?

W środę, 31 sierpnia o godzinie 21:40, powrócą ulubieni bohaterowie widzów Polsatu – rodzina Kiepskich i ich przyjaciele. Będzie to ostatni sezon kultowego serialu, który jest emitowany od 1999 roku. Wiemy, co się wydarzy!

"Świat według Kiepskich": Co wydarzy się w ostatnim sezonie?

Polsat wyemituje ostatni sezon "Świata według Kiepskich" nagrany w styczniu i lutym 2021, który będzie miał swoją telewizyjną premierę już pod koniec sierpnia. 

W nowej serii ekipa telewizyjna podejmie się remontu wspólnej toalety. Widzowie przekonają się, czy jakiekolwiek zmiany są tu możliwe. Sprawdzimy, czy Halinka wymieni Ferdka na lepszy model, który nie unika prac domowych. Zobaczymy też, co się wydarzy, gdy Ferdek zostanie pozbawiony odbiornika telewizyjnego oraz w jaki sposób stanie się przez chwilę bohaterem dnia i osobą publiczną. 

Usłyszymy ostatni raz Ryszarda Kotysa jako Paździocha, którego głos poza kadrem dobiega z mieszkania Paździochów. W produkcji nie wystąpi już Dariusz Gnatowski, serialowy "Boczek", który zmarł w październiku 2020 roku.

Reklama

Natomiast, w finałowym sezonie wystąpią: Andrzej Grabowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Ryszard Kotys z off-u,  Bartosz Żukowski,  Barbara Mularczyk, Anna Ilczuk, Renata Pałys, Sławomir Szczęśniak, Lech Dyblik, Marek Pyś, Henryk Gołębiewski, Hanna Śleszyńska oraz Sebastian Stankiewicz, a także Andrzej Gałła i Joanna Kurowska. Gościnnie zagrają m.in. Piotr Gąsowski, Jan Jankowski, Tomasz Sapryk i Mariusz Czajka.

Będzie to ostatni sezon kultowego serialu. Przyczyną zakończenia produkcji jest śmierć Dariusza Gnatowskiego i Ryszarda Kotysa, czyli "Boczka" i Mariana Paździocha.

"Świat według Kiepskich": Gdzie i kiedy oglądać ostatni sezon?

"Świat według Kiepskich" będzie emitowany na Polsacie w środy o godzinie 21.40 od 31 sierpnia.

Zobacz też:

Marzena Kipiel-Sztuka: Moja sytuacja finansowa już nie jest taka zła

Dominika Kurdziel: Co stało się z gwiazdą "Świata według Kiepskich"?

Bartosz Żukowski: Walduś ze "Świata według Kiepskich" ma już 47 lat! Co robi i jak wygląda?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Świat według Kiepskich

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy