Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Bardzo dobry
Ocen: 1113
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Yildiz decyduje się na prawdę, a Hasan Ali na walkę o dawną relację

"Zakazany owoc" to turecki serial, który zyskał wielu fanów z Polski ze względu na emisję na antenie Telewizji Polskiej. W 318. odcinku "Zakazanego owocu" Yildiz będzie dalej trwać w swoim postanowieniu. Co na to pozostali bohaterowie? Z kolei Hasan Ali zawalczy o dawną relację. Czy osiągnie swój cel? Sprawdź streszczenie nowego odcinka.

"Zakazany owoc" jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od czerwca 2022 roku. Akcja serialu rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu. To tam już na samym początku poznajemy dwie, główne bohaterki: Zeynep i Yildiz. 

Zeynep i Yildiz są siostrami, które łączy ponadprzeciętna uroda, a dzielą priorytety życiowe. Zynep jest uczciwą dziewczyną, marzy o prawdziwej miłości. Z kolei cel Yildiz to poznanie księcia z bajki i życie w bogactwie. 

Yildiz zaczyna pracę jako kelnerka w domu bogatej i wpływowej Ender - kobiety z wyższych sfer. Pracodawczyni daje dziewczynie dodatkowe zadanie - uwiedzenie męża o reputacji kobieciarza. Wszystko po to, aby mieć dowód na sprawie rozwodowej i tym samym zachować cały majątek. 

Reklama

"Zakazany owoc" odcinek 318. - streszczenie

W nowym odcinku "Zakazanego owocu" Omer zdecyduje się na zakup siłowni. W odcinku 317. Yildiz postanowiła mówić tylko prawdę. W postanowieniu będzie trwać i w odcinku 318. Wzbudzi tym konsternację wśród pozostałych bohaterów.

Yildiz postanowi także zamknąć pralnię, a Kaya sprzedać akcje Sahiki. W nowym odcinku Asuman zacznie odczyniać uroki Hasana Alego. Ten z kolei zdecyduje się na walkę o dawną relację z Feride. Czy uda mu się to już w 318. odcinku?

"Zakazany owoc" odcinek 318. - gdzie i kiedy oglądać?

"Zakazany owoc" jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od poniedziałku do piątku, o stałej, popołudniowej porze. Jeden odcinek trwa około 45 minut.

Odcinek 318. tego tureckiego serialu pojawi się w TVP2, 6 października 2023 roku w piątek, o godzinie 17:15. Powtórki "Zakazanego owocu" nie są emitowane w telewizji. 

Powtórki serialu, jak i wszystkie inne epizody można nadrobić jedynie na platformie streamingowej TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

CZYTAJ TAKŻE:

"M jak miłość": Odcinek 1746. Złe wieści z Australii. Ula zostawi Bartka!

"Dziedzictwo": Odc. 222, 223, 224, 225,226. Niewinny Yaman w areszcie

Aldona Orman kończy 55 lat. Dostała od losu wiele kopniaków

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy