Dziedzictwo Emanet

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 875
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Seher zbliża się do Yamana, który zostaje nagle aresztowany

"Dziedzictwo" to turecki serial, który możemy oglądać w TVP 1. Widzowie muszą przygotować się na sporą dawkę nieoczekiwanych zwrotów akcji, szalonych intryg i mrocznych sekretów. W 122, 123, 124, 125 i 126 więź między Seher a Yamanem będzie się zacieśniać. Wszystko przerwie aresztowanie Yamana przez policję. Czy Seher uwierzy w jego niewinność?

"Dziedzictwo" - opis serialu 

"Dziedzictwo" to serial tureckiej produkcji, który przedstawia poruszającą historię miłości biednej dziewczyny i bogatego biznesmena. Zarówno Yaman, jak i Seher, bo tak nazywają się główni bohaterowie, dbają o siostrzeńca Yusufa. 

W wyniku wypadku chłopiec stracił matkę Kevser, z którą rodzeństwo nie rozmawiało, odkąd wyszła za mąż bez zgody ojca. Na łożu śmierci Kevser prosi swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między nią i Yamanem powoli rodzi się uczucie. 

Reklama

"Dziedzictwo", odc. 122. Seher i Yaman zostaną sam na sam 

W 122 odc. serialu “Dziedzictwo", Seher pomaga Yamanowi w organizacji rocznicy brata i bratowej. W ostatniej chwili decyduje jednak, że na przyjęcie nie pójdzie, bo Yusuf ma chorobę morską. Chce zostać z synem w domu. Nieoczekiwanie Yaman oświadcza, że też źle się czuje i zostaje w rezydencji z Seher, która jest tym trochę przerażona. Za to Yusuf jest zachwycony tym, że stryj będzie z nimi.  

Zbliżenie się Yamana i Seher nie podoba się Zuhal i jej siostrze. Zuhal sama miała ochotę na Yamana. Obmyśla, jak zepsuć jego plany i donosi o wszystkim Selimowi. Kirgiz natomiast nie daje sobie rady w restauracji. Tymczasem korespondencyjna znajoma Ibrahima dąży to spotkania. Nie wie, że to nie jego zdjęcie dostała.  

"Dziedzictwo", odc. 123. Uchodzcy w magazynie Yamana 

W odc. 123 serialu "Dziedzictwo" Kiraz, mimo pomocy Sultana i Nadire wciąż ponosi kuchenne porażki. Seher krępuje bliskość Yamana, ale powoli się do tego przyzwyczaja. Zwłaszcza, że jej syn jest zadowolony z obecności stryja. Yaman przekłada zobowiązania i pracuje z domu, by być blisko Seher.  

Tymczasem ludzie Camgoza zamykają w magazynie Yamana nielegalnych uchodźców. Oczywiście Yaman nic o tym nie wie. Uciekinierów odkrywają ludzie Alego, który dowodzi akcją policji. Korespondencyjna dziewczyna Ibrahima chce go odwiedzić na posterunku. Chłopak próbuje temu zapobiec. Boi się, że jego oszustwo wyjdzie na jaw.  

"Dziedzictwo", odc. 124. Yaman aresztowany

W 124 odc. Serialu “Dziedzictwo" Yamana obciążają zeznania uchodźców. Ali jest przekonany, że odkrył przestępstwo. Tymczasem w rezydencji Yaman i Seher odbywają szczerą rozmowę. Seher coraz bardziej ufa Yamanowi. Wtedy do domu wpada policja i aresztuje Yamana. Seher nie wierzy w jego winę, jest przekonana, że to skutek spisku Camgoza.  

Dla Yamana najważniejsze jest to, że Seher mu ufa. Cenger próbuje ją podtrzymać na duchu, zwierza się jej ze swojego sekretu. Tymczasem Selim ma wyrzuty sumienia z powodu swojego postępku, nie chce mieć nic wspólnego z Camgozem. Kiraz traci wiarę w swoje umiejętności kulinarne, Ali ją pociesza. 

"Dziedzictwo", odc. 125. Yaman oskarżony o przemyt ludzi 

W 125 odc. serialu “Dziedzictwo" Yaman nie życzy sobie wizyt w areszcie. Mimo to Seher odwiedza go z kawą i ciastkami, Yaman jest pod wrażeniem jej dobroci. Ibrahim pomaga Kiraz w restauracji, jej dania jednak wciąż są niesmaczne. Klienci opuszczają lokal. W tej sytuacji dziewczyna chce odejść, by nie narażać Selima na straty.  

Tymczasem jeden ze świadków, który miał stanąć w obronie Yamana, obciąża go. W tej sytuacji sąd zatrzymuje Yamana oskarżając go o przemyt ludzi. Ali i Firat zdają sobie sprawę z tego, że świadek złożył fałszywe zeznania. Ikbal martwi się, że przez areszt Yamana straci majątek, co bardzo denerwuje jej siostrę.

Czytaj też: "Dziedzictwo": napaść Selima na Yamana. Seher oskarżona o darzenie go uczuciem

"Dziedzictwo, odc. 126. Yaman zaatakowany w areszcie

W 126 odc. Serialu “Dziedzictwo" Nedim bezskutecznie próbuje skłonić Sedata do mówienia. Seher prosi Nedima, żeby zawiózł ją do Sedata. Jej wzruszające słowa sprawiają, że żona Sedata wyznaje Nedimowi i Seher prawdę. Okazuje się, że bracia Camgoz porwali ich syna i grożą, że go zabiją, jeśli Sedat zezna prawdę. Ludziom Nedima udaje się jednak uratować chłopca. 

Zuhal odchodzi od zmysłów. Jest zła na siebie, że nic nie zrobiła dla Yamana, podczas gdy Seher kierując się uczuciami, jest gotowa zrobić wszystko dla szczęścia Yusufa i Yamana. Ekipa Alego postanawia poprawić Kiraz samopoczucie i przychodzi do restauracji na obiad. Wszyscy są zachwyceni potrawami. Ku ich zaskoczeniu w restauracji pojawia się Melisa. Tymczasem Yaman zostaje zaatakowany przez współtowarzyszy z celi.  

Kiedy i na jakim kanale oglądać "Dziedzictwo"?

Serial "Dziedzictwo" można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Opisane wyżej odcinki można obejrzeć w następujących terminach:  

“Dziedzictwo", odc. 122: poniedziałek, 2 października 2023; 

“Dziedzictwo", odc. 123: wtorek, 3 października 2023; 

“Dziedzictwo", odc. 124: środa, 4 października 2023; 

“Dziedzictwo", odc. 125: czwartek, 5 października 2023; 

“Dziedzictwo", odc. 126: piątek, 6 października 2023. 

Wszystkie odcinki serialu "Dziedzictwo" dostępne będą także na platformie TVP VOD

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

Czytaj też:

"Akacjowa 38": protest na ulicy Akacjowej. Don Maximiliano postrzelony

Teresa Lipowska odchodzi z "M jak miłość"? Ucięła spekulacje

"Barwy szczęścia", odc. 2860. Nie czuje się przy mężu bezpiecznie 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dziedzictwo | serial | streszczenia odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy