Dziedzictwo Emanet

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 836
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Napaść Selima na Yamana. Seher oskarżona o darzenie go uczuciem

„Dziedzictwo” to popularny serial turecki, który skupia się na historii miłości bogatego biznesmena, Yamana i skromnej dziewczyny, Seher. Pełna zwrotów akcji i wyrazistych postaci produkcja podbiła serca licznych widzów. W kolejnych odcinkach ulubionych bohaterów czekają kolejne wyzwania. Dochodzi do konfrontacji Yamana i Selima. Mężczyzna zarzuca Seher miłość do Yamana. Czy sprzymierzy się przeciwko niemu z Feritem Camgözem? Czy Kiraz znów straci pracę? Oto streszczenie i opis odcinka 120 oraz 121 serialu „Dziedzictwo”.

"Dziedzictwo" to turecki serial, opowiadający o miłości biznesmena Yamana i skromnej dziewczyny, Seher, którzy wspólnie wychowują Yusufa. Yaman ma uraz do kobiet i chciałby wychować Yusufa na bezwzględnego mężczyznę, czemu stanowczo sprzeciwia się Seher. Początkowo para nie tylko nie pała do siebie sympatią, ale wręcz obdarza jawną nienawiścią. Z czasem jednak Yaman dostrzega wszystkie zalety Seher i zakochuje się w niej. Ona również zaczyna zauważać, że jest dobrym człowiekiem. Rodzi się między nimi miłość. Czy będą razem? Jak potoczą się ich losy? Widzowie mogą zobaczyć w kolejnych epizodach. Prezentujemy opis i streszczenie odcinka 120 i 121 serialu "Dziedzictwo".

Reklama

"Dziedzictwo" odc. 120. Streszczenie: Selim wyrzuca Seher, że zakochała się w Yamanie

Zdenerwowany Selim udaje się do domu Yamana i postanawia się z nim skonfrontować. Nie chce pozwolić, by Yaman zrujnował Seher życie. Krzyczy, że ją kocha i kilkakrotnie go uderza. Yaman pozostaje jednak bierny. Seher widzi całe zajście i postanawia rozmówić się z Selimem. Jest zszokowana jego zachowaniem. Gdy jednak Selim zarzuca jej, iż zakochała się w Yamanie, Seher stanowczo zaprzecza.

Tymczasem właściciel sklepu z zabawkami informuje Alego, że będzie musiał zamknąć biznes. Okazał się on niedochodowy. Ali postanawia jednak ukryć ten fakt przed Kiraz i powiedzieć jej o tym w odpowiednim momencie. Martwi się, że dziewczyna znowu straci pracę.

"Dziedzictwo" odc. 121. Streszczenie: Selim otrzymuje propozycję sojuszu przeciwko Yamanowi. Czy się zgodzi?

Po rozmowie z Selimem Seher nie zachowuje się naturalnie. Obecność Yamana wyraźnie ją zawstydza, z czego mężczyzna wydaje się zdawać sobie sprawę. Selim prosi dziewczynę o spotkanie, jednak ona sugeruje, że nie jest to dobry pomysł. Selim w rozmowie z Fratem zdradza więc, że musi znaleźć kogoś na jej miejsce do restauracji. Ali natychmiast proponuje Kiraz.

Zuhal nie może znieść, że Yaman i Seher coraz bardziej się do siebie zbliżają. Ikbal prowokuje Selima, by pojechał do Arifa, gdzie Yaman zabrał Seher i Yusufa. Mężczyzna widzi całą trójkę w pełni szczęścia — jest załamany. Po powrocie do restauracji odwiedza go Ferit Camgöz. Zostawia swoją wizytówkę — chce zawiązać sojusz przeciwko Yamanowi. Z kolei Yaman przygotowuje rocznicę ślubu Ikbal i Ziyi. Radzi się w tej sprawie Seher.

"Dziedzictwo" odcinek 120 i 121. Kiedy i gdzie oglądać?

"Dziedzictwo" to turecka produkcja, ciesząca się dużą popularnością także i w Polsce. Fani mogą śledzić kolejne epizody serialu od poniedziałku do piątku na antenie TVP1. Odcinek 120 serialu "Dziedzictwo" zostanie wyemitowany 28 września 2023 roku, o godzinie 16:05. Następnego dnia o tej samej porze widzowie będą mogli obejrzeć odcinek 121.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali. 

Czytaj też: 

"Dewajtis": Nowy serial TVP przyciągnął widzów? 

"Rafi": Magiczna historia o życiowej przemianie z Pawłem Domagałą 

"Ptaki ciernistych krzewów": Była gwiazdą serialu. Na najnowszych zdjęciach jest nie do poznania 

Zobacz też: 

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy