Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 936
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Sahika ogłasza związek z Kerimem, a później spędza noc z Mertem!

"Zakazany owoc" to serial, który szybko podbił serca polskich widzów. Opowiada historię dwóch sióstr, które zrobią wszystko, by zmienić swoje życie na lepsze. W najnowszych odcinkach Sahika ogłosi związek z Kerimem. Wszystko po to, aby uchronić mężczyznę przed podejrzeniami Halitem, który usłyszał, że Kerim zakochał się w Yildiz. Następnie kobieta spotyka się z Mertem, z którym spędza noc!

"Zakazany owoc" to turecki serial, w którym głównymi bohaterkami są Yildiz oraz Zeynep. Siostry żyją w ubogiej dzielnicy Stambułu. Yildiz chce być bogata i dołączyć do wyższej klasy społecznej. Z kolei Zeynep cieszy się z małych rzeczy i prostych przyjemności. Ma nadzieję na znalezienie prawdziwej i szczerej miłości. Wszystko ulega zmianie, gdy siostry poznają wpływowych biznesmenów.

"Zakazany owoc" emitowany jest w Turcji od 2018 roku. Serial doczekał się tam już sześciu sezonów, a jego produkcja wciąż trwa. W Polsce podzielono odcinki na krótsze epizody, z których każdy trwa około 45 minut. Co wydarzy się w odcinkach 231 i 232 serialu "Zakazany owoc"?

Reklama

"Zakazany owoc": odcinek 231 – streszczenie. Sahika ogłasza związek z Kerimem, a Yildiz jest wstrząśnięta

Wydarzenia na balu maskowym sprawiają, że goście udają się wspólnie na komisariat. Wszyscy próbują wyjaśnić, co się stało i kto stoi za kradzieżą.

Dochodzi do spotkania Asuman z Halitem. Matka Yildiz odwiedza go w gabinecie, aby porozmawiać o jej córce. Twierdzi, że Kerim jest zakochany w Yildiz, co wprawia w osłupienie Halita.

Wówczas do gabinetu wchodzi Kerim. Halit kieruje zdumione spojrzenie na pracownika. Po chwili pojawia się tam Sahika, która ku zaskoczeniu wszystkich oznajmia, że ona i Kerim są ze sobą razem. Wszystko po to, aby uratować skórę Kerima.

Gdy Asuman wraca do domu, mówi córce, że Kerim i Sahika są razem. Yildiz jest wstrząśnięta tą wiadomością. Tymczasem Zehra znajduje przyczynę swojej depresji. Uważa, że za jej stan odpowiedzialny jest brak partnera.

"Zakazany owoc": odcinek 232 – streszczenie. Kerim spotyka się z Yildiz. Mert i Sahika spędzają ze sobą noc

W rezydencji odbywają się oficjalne zaręczyny Lili i Yigita. Po części oficjalnej goście przekazują zakochanym prezenty. Okazuje się, że Sahika kupiła narzeczonym dom z widokiem na Bosfor.

Asuman zabiera Emira, Canera i Yildiz do grobowca Telli Baby. Ludzie udają się tam, wierząc, że ich życzenia się spełnią. Tymczasem Ender oznajmia, że przekaże własność udziałów w firmie na swoich synów. Yigit i Erim są bardzo szczęśliwi, a Sahika nie kryje złości.

Kerim spotyka się z Yildiz na osobności. Kobieta na jego widok chce uciec, ale dyrektor holdingu jej na to nie pozwala, oświadczając, że musi go wysłuchać. Kerim wyjaśnia całą sytuację z Sahiką. Wyznaje miłosne uczucie do Yildiz, a kobieta to odwzajemnia.

Tymczasem Sahika i Mert spotykają się w restauracji. Mimo że mężczyzna ostrzegał Kerima przed romansem z Yildiz, sam poddaje się urokowi Sahiki. Spędzają ze sobą noc.

"Zakazany owoc": odc. 231 i 232. Gdzie i kiedy oglądać?

Widzowie mogą śledzić losy ulubionych bohaterów serialu "Zakazany owoc" od poniedziałku do piątku na antenie TVP 2. Odcinki 231 i 232 serialu "Zakazany owoc" zostaną wyemitowane kolejno w poniedziałek (5 czerwca) i wtorek (6 czerwca) o godz. 17:15.

Powtórki wszystkich odcinków serialu "Zakazany owoc" można zobaczyć na platformie VOD TVP. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Zobacz także:

"Wspaniałe stulecie": Sułtan Sulejman umiera, a Selim przejmuje władzę

"M jak miłość": Tych bohaterów nie zobaczymy już na ekranie! Jak zakończyły się ich wątki?

"Dziedzictwo": Seher zostaje porwana. Yaman ratuje ją przed śmiercią

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenia odcinków | TVP 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama