M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390722
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Tych bohaterów nie zobaczymy już na ekranie! Jak zakończyły się ich wątki?

Niespodziewany koniec sezonu "M jak miłość" zmartwił widzów. Ostatni odcinek przed wakacjami odbiorcy mogli zobaczyć 23 maja, a nie - jak wcześniej zakładali fani - 30 maja. Niektórzy bohaterowie w ostatnich miesiącach nagle zniknęli i słuch o nich zaginął. Co się z nimi stało?

"M jak miłość": Mateusz Mostowiak wrócił tylko na chwilę

Mateusz Mostowiak (Krystian Domagała) wrócił do Grabiny w 1683. odcinku "M jak miłość". Wówczas Barbara (Teresa Lipowska) zataiła przed nim, że do Polski wróciła także Lilka (Monika Mielnicka). Bohater pobył przez kilka odcinków w serialu, lecz wkrótce... znów wyjechał.

Chciał uciec od bolesnych wspomnień i myśli o byłej żonie, która zdradziła go i porzuciła dla podstarzałego kochanka. "Ciągnęło mnie do domu, ale nie mogę tu dłużej zostać" - mówił. Uciekł z Grabiny po strzelaninie w bistro.

Reklama

"M jak miłość": Ula wyjechała do Australii

Ula (Iga Krefft) w 1719. odcinku "M jak miłość" po ostrej kłótni z mężem wróciła do Australii, żegnając się jedynie z Barbarą.

Po kupieniu biletów lotniczych Lisiecka w błyskawicznym tempie spakowała swoje rzeczy, po czym zamówiła taksówkę i kurs na lotnisko. Wtedy po raz ostatni zobaczyliśmy Izę Krefft jako Ulę. Prawdopodobnie nie wróci w nowym sezonie po wakacjach.

"M jak miłość": Co się stało z Mariuszem Nieśpielakiem?

Jak informuje serwis Super Express, w nowych odcinkach nie zobaczymy już Zbigniewa Suszyńskiego jako Mariusza Nieśpielaka. Mariusz nigdy nie ukrywał, że Marysia (Małgorzata Pieńkowska) bardzo mu się podoba i chciałby mieć u swego boku tak zjawiskowo piękną kobietę jak ona. Bez krępacji podrywał ją na oczach jej męża Artura (Robert Moskwa), który od wielu lat jest jego dobrym kolegą po fachu.

Nieśpielak, który jest bardzo wpływowym człowiekiem i jakimś cudem uzyskał zgodę na zmianę planu zagospodarowania przestrzennego, za wszelką cenę chciał kupić należącą do Marysi działkę budowlaną położoną w otulinie parku krajobrazowego.

Gdy ponownie usłyszał, że działka nie jest na sprzedaż, bo Rogowscy trzymają ją dla Basi (Karina Woźniak), napalony Nieśpielak rzucił się na żonę swego kumpla i zaczął ją namiętnie całować!

Finalnie Nieśpielak został aresztowany, lecz wyszedł na wolność. Później nie pojawił się już w "M jak miłość". 

"M jak miłość": Emilian Kamiński nie żyje. Tak rozwiązano jego wątek

W 1736. odcinku "M jak miłość" Maria usłyszała od Krysi, że Wojciech Marszałek (Emilian Kamiński) zmarł podczas ich pobytu w sanatorium. Nagła śmierć mężczyzny wstrząsnęła mamą Piotra i Pawła (Rafał Mroczek), która spełniła prośbę wdowy i przekazała smutną wiadomość Magdzie: córce Marszałka. Budzyńska nie mogła sobie wybaczyć, że nie zdołała pożegnać się z ukochanym tatą.

Czytaj więcej: Iga Krefft ma 35-metrowy dom za miastem. Dominują różowe meble

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama