Dziedzictwo Emanet

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 500
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Seher zostaje porwana. Yaman ratuje ją przed śmiercią

„Dziedzictwo” to serial turecki, który cieszy się w Polsce rosnącą popularnością. Produkcja skupia się na miłości bogatego biznesmena, Yamana i skromnej dziewczyny o imieniu Seher. W najnowszych odcinkach na drodze do ich szczęścia stają kolejne trudności. Seher zostaje porwana, a Yaman za wszelką cenę stara się ją uratować. Czy mu się powiedzie? Oto opis i streszczenie odcinków 43-46 serialu „Dziedzictwo’.

"Dziedzictwo" to turecki serial, opowiadający o losach Yamana i Seher, którzy wspólnie zajmują się wychowaniem Yusufa. Yaman ma uraz do kobiet, więc chce wychować chłopca na bezwzględnego mężczyznę. Seher chciałaby jednak uczynić z niego dobrego człowieka, w związku z czym między nią a Yamanem dochodzi do licznych konfliktów. Początkowo nie tylko nie pałają do siebie sympatią, ale wręcz się nienawidzą. Z czasem jednak rodzi się między nimi miłość. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach? Jak potoczą się ich losy? Oto streszczenie i opis odcinków 43-46 serialu "Dziedzictwo".

Reklama

"Dziedzictwo" odc. 43. Streszczenie: Yaman dowiaduje się, że Seher odrzuciła oświadczyny Selima

Ikbal jest wściekły na Seher, która odrzuciła oświadczyny Selima. Razem z Zuhal zastanawiają się, co powinni w tej sytuacji zrobić. Yaman i Seher spotykają się przy budce Arifa i w milczeniu jedzą kofty. Następnie wracają razem do rezydencji, przed której bramą czeka już Selim. Przekazuje Seher tygodniowe wynagrodzenie, które dziewczyna natychmiast oddaje Yamanowi, w ramach spłaty długu. Między nimi dochodzi do kolejnej kłótni. Kiedy mężczyzna chce już wyrzucić Seher z domu, podsłuchuje jej rozmowę telefoniczną. Dowiaduje się z niej, że dziewczyna nie przyjęła jednak oświadczyn Selima, a jego gniew natychmiast mija.

Tymczasem Begum ponownie przeszukuje rzeczy Alego w jego pokoju. Odkrywa portret pamięciowy kobiety, która go zaatakowała. Jest przekonana, że znalazła portret jego ukochanej. Gdy Seher, Yaman i Yusuf jadą razem na plac zabaw, Zuhal znów doznaje napadu paniki.

"Dziedzictwo" odc. 44. Streszczenie: Seher zostaje porwana przez ludzi Soygiraya

Seher, Yaman i Yusuf spędzają wspólnie czas na placu zabaw. Są jednak obserwowani przez ludzi Soygiraya, z czego nie zdają sobie sprawy. Gdy Seher udaje się do sklepu, zostaje porwana.

Z kolei Ali ma coraz większe wątpliwości, czy to Begum jest kobietą jego życia. On i Kiraz stają się sobie bowiem coraz bliżsi. Sprytna kobieta wymyśla więc sposób, by go przy sobie zatrzymać. Wyznaje, że jej matka jest umierająca, a jej życzeniem przed śmiercią jest ich ślub.

"Dziedzictwo" odc. 45. Streszczenie: Soygiray żąda od Yamana przeprosin i wycofania się z przetargu

Soygiray żąda od Yamana, by ten wycofał się z przetargu. W zamian uwolni porwaną Seher. Kiedy jednak Yaman się zgadza, porywacz żąda od niego również przeprosin. Seher wie, że Yaman nigdy nikogo nie przeprasza, więc traci wiarę, że zostanie wypuszczona.

Z kolei Ali czuje się przyparty do muru. Wcale nie chce żenić się z Begum, jednak czuje, że nie powinien i nie może zostawić jej samej w tak trudnej sytuacji. Yaman podejmuje próbę odbicia Seher, jednak on i Nedim przybywają na miejsce zbyt późno. Ludzie Soygiraya zdążyli już bowiem przewieźć dziewczynę gdzieś indziej.

„Dziedzictwo” odc. 46. Streszczenie: Yaman ratuje Seher przed śmiercią

Kiraz wysyła Begum kwiaty i liścik, podszywając się pod Alego. Gdy ten się o tym dowiaduje, wpada w szał. Tymczasem Yaman przybywa na spotkanie ze swoim wrogiem - porywaczem Seher. W obawie o jej życie przeprasza Soygiraya. Ten jednak nie uwalnia dziewczyny, lecz zleca pochowanie jej żywcem. W ostatniej chwili Yamanowi udaje się ją uratować. Z kolei Osman stara się odwieźć Alego od ślubu z Begum.

"Dziedzictwo" odcinki 43-46. Kiedy i gdzie oglądać serial?

"Dziedzictwo" to cieszący się rosnącą popularnością serial, emitowany na antenie TVP1 od poniedziałku do piątku. Odcinek 43 serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek 5 czerwca 2023 roku, o godzinie 16:05. W kolejne dni fani będą mogli obejrzeć kolejne odcinki serialu. Z uwagi na Boże Ciało, które wypada w czwartek 8 czerwca, odcinek 46 tureckiej produkcji zostanie wyemitowany w piątek 9 czerwca, o stałej porze.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też: 

"Ranczo": Serial znów w telewizji! "Fantastyczna wiadomość" 

"M jak miłość": Tych bohaterów nie zobaczymy już na ekranie! Jak zakończyły się ich wątki? 

Arnold Schwarzenegger dziękuje Polakom. O co chodzi? 

Zobacz też: 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy