Ranczo

Ocena
serialu
9,9
Super
Ocen: 75865
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Ranczo": Serial znów w telewizji! "Fantastyczna wiadomość"

To z pewnością będzie bardzo dobra informacja dla wszystkich fanów serialu "Ranczo". Produkcja wraca na antenę TVP 1. Pierwszą serię serialowego hitu będzie można oglądać od poniedziałku do piątku, o godz. 18.

"Ranczo" było jednym z największych serialowych hitów Telewizji Polskiej. Pierwszy sezon zgromadził przed telewizorami średnio 4,72 mln widzów. Drugą serię oglądało już niemal 7 mln osób. Liczba ta nie spadła aż do dziesiątego, ostatniego sezonu. Początkowo serial miał się skończyć po czterech seriach, jednak protesty fanów sprawiły, że twórcy kontynuowali historię. 

Widzowie pokochali bowiem historie skłóconego wójta i księdza (Cezary Żak), przebiegłego Czerepacha (Artuś Barciś), Amerykanki Lucy (Ilona Ostrowska) czy stałych bywalców tzw.  "ławeczki". Produkcja przez lata zdobyła wiele nagród. 

Reklama

Serial opowiadający emitowano na antenie TVP w latach 2006-2016. 

"Ranczo" wraca do telewizyjnej Jedynki

Dla wszystkich tych, którzy chcieliby ponownie obejrzeć "Ranczo", TVP ma dobrą wiadomość! Program telewizyjny został wzbogacony właśnie o ten tytuł, a archiwalne odcinki serialu będzie można oglądać aż pięć dni w tygodniu!

Jak poinformowała Telewizja Polska na swoim oficjalnym facebookowym profilu: "Bądźmy razem", od poniedziałku 29 maja o godz. 18:00 w "Jedynce" rusza emisja pierwszych epizodów "Rancza". 

Z załączonej grafiki wynika, iż odcinki będą pokazywane od poniedziałku do piątku o wspomnianej porze. Wiadomość o tym, że Lucy i Kusy (Paweł Królikowski) znów pojawią się na "szklanych ekranach", wywołała euforię wśród widzów aktywnie działających w mediach społecznościowych.

"Ten serial można oglądać na okrągło. Uwielbiam.";

"Uwielbiam ten serial, te początkowe odcinki są niesamowite.";

"Oglądam powtórki do dziś i ciągle jest dużo śmiechu." - czytamy w komentarzach.

INTERIA/RMF
Dowiedz się więcej na temat: Ranczo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy