Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9958
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Sułtan Sulejman umiera, a Selim przejmuje władzę

"Wspaniałe stulecie" dobiega końca. Już niedługo zostanie wyemitowany 312 odcinek serialu, który zakończy historię Sulejmana. W ostatnim odcinku sułtan umrze, a jego syn Selim przejmie władzę w Imperium Osmańskim. Co dokładnie wydarzy się w finałowym odcinku "Wspaniałego stulecia"?

"Wspaniałe stulecie" to turecki serial, który w 2014 roku był emitowany w TVP. Po długiej przerwie ponownie powrócił na ekrany ze względu na ogromną liczbę fanów serialu

Akcja "Wspaniałego stulecia" rozgrywa się w czasach panowania sułtana Sulejmana Wspaniałego. Głównym wątkiem jest miłość między potężnym władcą, a niewolnicą - Roksolaną. Silne uczucie powoduje, że Roksolana staje się wpływową sułtanką Hürrem, która rodzi Sulejmanowi dzieci.

W ostatnim odcinku "Wspaniałego stulecia" nie zobaczymy postaci sułtanki Hürrem, ponieważ jej śmierć nastąpiła już w 298 odcinku tego tureckiego serialu. Co zatem wydarzy się w odcinku 312 "Wspaniałego stulecia"? Jacy bohaterowie zostaną przedstawieni?

Reklama

"Wspaniałe stulecie" odcinek 312 - streszczenie

Przypomnijmy, że w odcinku 311 "Wspaniałego stulecia" sułtan Sulejman postanowił wyruszyć na Szigetvar. Jego stan zdrowia znacznie się pogarszał, dlatego medycy ostrzegali go przed wyjazdem. Mówili, że będzie to jego ostatnia wyprawa. Czy mieli rację?

W ostatnim 312 odcinku "Wspaniałego stulecia" sułtan Sulejman zacznie odczuwać coraz większy ból, który nie pozwoli mu normalnie funkcjonować. W końcu Sulejman padnie bezsilny na ziemię , jednak przed tym zagrzeje swoją armię do walki o Szigetvar

W finałowym odcinku "Wspaniałego stulecia" sułtan Sulejman umrze, dokładnie zostanie przedstawiona jego śmierć. Przed odejściem sułtan wypowie imię swojego najlepszego przyjaciela - Ibrahima Paszy. W odcinku 312 zobaczymy również podążającego sułtana ku zachodowi słońca, ubranego w bogato zdobioną, białą szatę z koroną na głowie. 

W odcinku 312 "Wspaniałego stulecia" Nurbanu będzie oczekiwać zmiany władcy. Ostatecznie w finałowym odcinku "Wspaniałego stulecia" władzę obejmie syn sułtana Sulejmana - Selim

"Wspaniałe stulecie" odcinek 312 - gdzie i kiedy będzie można obejrzeć finałowy odcinek?

Finałowy odcinek "Wspaniałego stulecia" będzie można obejrzeć już w środę, 31 maja 2023 roku o godzinie 14:00 na antenie TVP1. Odcinek 312 zobaczymy także w ten sam dzień, o godzinie 11:00 oraz o 19:30 w TVP Kobieta. 

Powtórki "Wspaniałego stulecia" dostępne są na platformie streamingowej TVP VOD. Jeden odcinek "Wspaniałego stulecia" trwa około 60 minut. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

CZYTAJ TAKŻE:

"Barwy szczęścia": Ostatni odcinek przed wakacjami. Co się stanie?

"Sukcesja" odkrywa karty przed finałem. Prawda wyszła na jaw!

Dagmara Domińczyk doświadczyła tragedii. Personalnie przeżyła pogrzeb w "Sukcesji"

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama