Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9979
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie" odc. 310-311: Sulejmana irytuje zachowanie syna. Życie sułtana jest zagrożone

W kolejnych odcinkach tureckiego serialu “Wspaniałe stulecie” odczujemy coraz mocniej rosnące napięcie między bohaterami. Sułtan Sulejman zaczyna wyciągać konsekwencje względem swojego syna, co się odbije nie tylko na nim. Zagrożone będzie również zdrowie sułtana.

“Wspaniałe stulecie" jest tureckim serialem kostiumowym, historycznym, który był produkowany w latach 2011-2014. Produkcja opowiada o sułtanie Sulejmanie Wspaniałym, najdłużej panującym władcy Imperium Osmańskiego. Serial przedstawia również intrygi i romanse rozgrywające się na dworze osmańskim. "Wspaniałe stulecie" dostarcza niesamowitej dawki emocji i trzyma w napięciu.

Reklama

“Wspaniałe stulecie”: Odcinek 310. streszczenie

Sułtan Sulejman zakazuje picia wina w całym imperium. Powodem tej decyzji jest ciągłe pijaństwo jego syna, które zaczęło go irytować. Syn Selima i Nurbanu, Murat, otrzymuje wsparcie od Mihrimah, dzięki czemu zyskuje aprobatę sułtana i wręcza mu wyjątkowy podarunek.

Nurbanu niepokoi się przez Safiye, nową faworytę księcia Murata. Kobieta została wybrana przez Mihrimah. Safiye, tak samo, jak Nurbanu, pochodzi z weneckiego rodu Baffo.

“Wspaniałe stulecie”: Odcinek 311. streszczenie

Sułtan Sulejman jest świadkiem, jak kupcy w Konstantynopolu rozmawiając skarżą się na niego. Władca postanawia wyruszyć na Szigetvar. Okazuje się, że wyprawa może być niebezpieczna dla Sulejmana. Medycy twierdzą, że może tego nie przeżyć i będzie to jego ostatnia wyprawa.

Selim przebywając w Kutahyi coraz gorzej znosi pobyt tam. Nieustannie prześladowany jest wspomnieniami zamordowanego brata, Bajazyda. Mahidevran przeprowadza ostatnią rozmowę z Mihrimah.

“Wspaniałe stulecie”: odcinki 310 i 311. Kiedy i gdzie oglądać?

Odcinki serialu tureckiego “Wspaniałe stulecie" obecnie są emitowane na TVP Kobieta. Odcinek numer 310 można obejrzeć na tym kanale w poniedziałek 29 maja 2023 roku o godzinie 11:00. Tego samego dnia odcinek można zobaczyć o późniejszej porze, a konkretniej o 19:30.

Na TVP Kobieta odcinek numer 311 “Wspaniałego stulecia" zobaczymy za to we wtorek 30 maja 2023 roku. Do wyboru również mamy dwie różne godziny emisji. Odcinek można obejrzeć o wcześniejszej godzinie, czyli 11:00 oraz późniejszej, czyli 19:30.

Zobacz również:

"Dziedzictwo": Seher mdleje na przyjęciu. Kto chciał ją otruć?

"Zakazany owoc": Zehra dalej trwa w swoim uzależnieniu, a w Yildiz rodzi się uczucie do Kerima

"Akacjowa 38" odc. 95-97: Manuela szuka nowej pracy. Co z adopcją Adriany?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wspaniałe stulecie | streszczenia odcinków
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy