Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 936
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Sahika daje udziały Yigitowi, tym samym denerwując Ender

W 237. odcinku "Zakazanego owocu" kluczowym wydarzeniem będzie przekazanie akcji Yigitowi przez Sahikę, której celem stało się zniszczenie Ender. Co na to Yigit? W nowym odcinku Yildiz spróbuje pogodzić Kaya i Ender. Czy dojdzie do porozumienia małżonków? Poznaj losy bohaterów w kolejnym, 237. odcinku "Zakazanego owocu".

"Zakazany owoc" to turecka telenowela emitowana w Telewizji Polskiej od 2022 roku. Akcja serialu rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie poznajemy dwie bohaterki, którymi są siostry - Yildiz i Zeynep

W serialu "Zakazany owoc" Zeynep marzy o prawdziwej miłości i stabilizacji u boku ukochanego. Yildiz też ma takie marzenie, jednak ideałem jej męża jest bogaty mężczyzna. Kobieta pragnie życia na wysokim poziomie. 

Pewnego dnia Yildiz ma okazję, aby zrealizować swoje marzenie. W serialu "Zakazany owoc" poznajemy bogatą i wpływową Ender, która zatrudnia Yildiz i dodatkowo daje jej nietypową propozycję. Kobieta prosi, aby młoda i piękna dziewczyna uwiodła jej niewiernego męża, dzięki czemu odzyska majątek w trakcie sprawy rozwodowej

Reklama

"Zakazany owoc" odcinek 237. - streszczenie

W odcinku 237. "Zakazanego owocu" Zehra pozna nowych przyjaciół, którzy jednak nie będą mieli dobrych zamiarów wobec niej. Yildiz po raz kolejny skonfrontuje się z Kerimem, tym razem mężczyzna zatrzyma ją na korytarzu, podejrzewając flirt z Mertem. 

W nowym odcinku "Zakazanego owocu" Sahika wezwie do swojego biura Yigita i przekaże mu akcje, czego nigdy nie zrobiła jego mama. Mężczyzna będzie miał żal do Ender, która nie przekona syna do złych zamiarów Sahiky. W odcinku 237. Ender zapowie Sahice, aby trzymała się z dala od jej rodziny

W innym wątku "Zakazanego owocu" Yildiz będzie chciała pogodzić Ender i Kaya. Halit pod presją narzeczonej zadzwoni do prawnika i zaprosi go na kolację. Z kolei Yildiz umówi się z Ender. 

W odcinku 237. dojdzie do kolacji, na której Yildiz będzie próbowała w nieporadny sposób pogodzić małżonków. Halit zabierze narzeczoną, chcąc zwrócić jej uwagę. W tym czasie Ender i Kaya zaczną ze sobą rozmawiać. Czy uda im się pogodzić w 237. odcinku?

"Zakazany owoc" odcinek 237. Gdzie i kiedy oglądać?

Odcinek 237. "Zakazanego owocu" będzie transmitowany 14 czerwca 2023 roku w środę o godzinie 17:15, na antenie TVP2. Widzowie mogą śledzić losy bohaterów od poniedziałku do piątku, na tej samem stacji telewizyjnej. 

Powtórki "Zakazanego owocu", jak i wszystkie inne epizody dostępne są na platformie streamingowej TVP VOD. Jeden odcinek "Zakazanego owocu" trwa 45 minut. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

CZYTAJ TAKŻE:

Maciej Musiał: Seriale TVP uczyniły z niego gwiazdę. Pamiętacie jak wyglądał na początku kariery?

"Skazana": Hitowy serial wróci na ekrany. Kiedy nowy sezon?

Akacjowa 38 odc. 109, 110 streszczenie - jak Victor radzi sobie po pożarze?

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama