Akacjowa 38 Acacias 38

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 495
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38" odc. 109-110. Czy Victorowi uda się uratować kawiarnię?

"Akacjowa 38" to serial, który porywa widzów ciekawą fabułą oraz zachwyca charakteryzacją. W najnowszych odcinkach dowiemy się, jak bohaterowie radzą sobie po tragicznym pożarze, który wybuchł w kawiarni Victora. Czy mężczyźnie uda się uratować swój biznes? Czy Juliana wróci do zdrowia?

"Akacjowa 38" to serial kostiumowy, który wszedł na antenę TVP2 po zakończeniu się produkcji "Zranione ptaki". Opowiada historię mieszczańskich rodzin oraz służących, którzy żyją w Madrycie.

Akcja serialu rozgrywa się zaraz po wojnie amerykańsko-hiszpańskiej, na przełomie XIX i XX wieku. Śledzimy losy głównej bohaterki, która zmuszona jest do zmiany tożsamości.

Mąż Carmen pewnego wieczoru próbuje zgwałcić żonę. Kobieta w akcie desperacji rani go. Jest przekonana, że mężczyzna został zabity. Wraz z matką decyduje się ukryć zwłoki i uciec z miasta. Udaje się do Madrytu, gdzie ona i matka zmieniają tożsamość i zaczynają prace jako pokojówki. Od tego momentu bohaterka nazywa się Manuela.

Reklama

"Akacjowa 38" odc. 109 - streszczenie

Bohaterowie muszą poradzić sobie z konsekwencjami tragicznego pożaru, który wybuchł w kawiarni. Manuela dochodzi do siebie i odzyskuje siły.

Victor martwi się nad przyszłością swojego lokalu. Musi liczyć się z tym, że musi go wyremontować. Jest przekonany, że nie uda mu się stanąć na nogi. Na szczęście pomoc oferują mu sąsiedzi.

Leonor podejrzewa, że Casilda spotyka się z Pablem.

"Akacjowa 38" odc. 110 - streszczenie

Paciencia używa kremu do twarzy, który dostała od Servanda. Skutkuje to dziwnymi efektami. Koleżanki dziewczyny nie mają odwagi jej o tym powiedzieć.

Juliana w dalszym ciągu pozostaje w szpitalu. Maximiliano bardzo się martwi o jej los. Zaczyna motywować Victora, aby rozpoczął remont.

Consuelo udaje się zyskać sympatię Ramona i Maximiliano. Felipe jest tym zszokowany.

"Akacjowa 38" - gdzie i kiedy oglądać?

Odcinek 109 "Akacjowej 38" będzie można zobaczyć w poniedziałek 12 czerwca o godzinie 18:45 na antenie TVP2. Powtórka będzie wyświetlana następnego dnia o godzinie 13:15.

Transmisja 110 odcinka serialu odbędzie się we wtorek 13 czerwca o 18:45. Na powtórkę można liczyć dzień później.

Wszystko odcinki serialu są także dostępne na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

Zobacz także:

Ruszył głośny proces Kingi Rusin. Dziennikarka nie pojawiła się w sądzie. Teraz tłumaczy dlaczego

Katarzyna Nosowska ostro o Justynie Steczkowskiej. Wokalistka jej odpowiedziałaAntek Królikowski i jego ukochana wybrali się na wystawę. Izabela chce zaistnieć w show-biznesie? 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy