Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 936
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Kerim wyznaje Yildiz uczucia, a Sahika chce przekazać udziały Ender

W odcinku 234. "Zakazanego owocu" Yildiz natknie się na Kerima, który wyzna prawdę o swoich uczuciach do kobiety. Sahika odkryje, że Ender ma nadal swoje udziały w firmie i postanowi wykorzystać to przeciwko niej. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 234? Poznaj dalsze losy bohaterów "Zakazanego owocu".

"Zakazany owoc" to turecka produkcja, która zyskała wielu fanów wśród polskich widzów. Serial pojawił się na na antenie TVP w czerwcu 2022 roku i zastąpił inny, telewizyjny hit - "Miłość i przeznaczenie".

Głównymi bohaterkami "Zakazanego owocu" są dwie młode i piękne siostry - Yildiz i Zeynep, które mieszkają w ubogiej dzielnicy Stambułu. Zeynep pragnie znaleźć szczęście u boku kochającego mężczyzny, natomiast Yildiz marzy o bogactwie, a tym samym bogatym mężu. 

Reklama

Pewnego dnia Yildiz poznaje bogatą i wpływową kobietę - Ender, która zatrudnia ją jako kelnerkę i daje dodatkowe zadanie. Główna bohaterka "Zakazanego owocu" ma uwieść męża Ender. Kobieta chce udowodnić jego zdradę i wygrać sprawę sądową o majątek. 

"Zakazany owoc" odcinek 234. - streszczenie

W odcinku 234. "Zakazanego owocu" Yildiz spotka Kerima w restauracji, kiedy będzie wychodzić z łazienki. Mężczyzna zagrodzi jej drogę i przyzna wprost, że bardzo dużo dla niego znaczyła. Ich wpatrzenie w siebie zauważy zdziwiony Halit. W odcinku 234. Yildiz okłamie go - powie, że Kerim pomagał jej, ponieważ zatrzasnęła się w łazience. 

W nowym odcinku "Zakazanego owocu" Sahika dowie się, że Ender nadal ma swoje udziały. Postanowi wykorzystać tę informację, przekazując je swojemu bratu. W odcinku 234. Yigit przedstawi ojcu pomysł na wzięcie kredytu na działkę. Sahika dosypie środek nasenny do kieliszków brata i bratanka, aby nie powiedzieli Ender o sprawie działki i kredytu.

W odcinku 234. "Zakazanego owocu" Yidliz będzie załamana, ponieważ firma produkująca przecier dla dzieci z jej recepturą, zerwie z kobietą współpracę i skieruje sprawę do sądu. Wszystko dlatego, że Yildiz nie zgodziła się sprzedawać swojego produktu przez Internet, tak jak zalecali Akin i Zehra. 

"Zakazany owoc" odcinek 234. - gdzie i kiedy oglądać?

Odcinek 234. "Zakazanego owocu" będzie transmitowany 9 czerwca 2023 roku w piątek o godzinie 17:15 na antenie TVP2. Wszystkie odcinki serialu "Zakazany owoc" są dostępne na platformie streamingowej TVP VOD. Jeden odcinek trwa około 45 minut. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

CZYTAJ TAKŻE:

"Czarne lustro": Szósty sezon 15 czerwca na Netflix! Pięć nowych historii

"M jak miłość" po wakacjach. Skromny ślub nad morzem? Nowe odcinki zaskoczą widzów!

Anna Guzik: Miła "dziewczyna z sąsiedztwa"? Nic bardziej mylnego

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama