Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 935
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Zakazany owoc”: odc. 302. Yildiz budzi się ze śpiączki po pięciu latach. Cagatay i Cansu są parą

„Zakazany owoc” to popularny turecki serial, który podbił serca widzów w wielu krajach. Polscy widzowie również chętnie śledzą losy ulubionych bohaterów, by dowiedzieć się, co spotka Yildiz, Ender, Zeynep czy Sahikę. Kolejny odcinek przyniesie przeskok w czasie. Yildiz wybudzi się bowiem ze śpiączki i dowie się, że minęło aż pięć lat, a świat wokół niej diametralnie się zmienił. Czy Cagatay na nią czekał? Co z jej synkiem, Halitcanem? Prezentujemy opis odcinka 302 serialu „Zakazany owoc”.

"Zakazany owoc" to serial turecki, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów w Polsce. Charaktery głównych bohaterów są bowiem ciekawe, a ich losy skomplikowane. Pełna intryg produkcja cieszy się więc olbrzymią popularnością — każdy pragnie wiedzieć, jak ułoży się życie dwóch sióstr, Yildiz i Zeynep. Każda z nich ma odmienne marzenia i plany — Zeynep chciałaby mieć dobrą pracę i spokojnie żyć u boku ukochanego człowieka, podczas gdy Yildiz marzy o luksusie i chce bogato wyjść za mąż. Nieoczekiwanie na jej drodze pojawi się szansa na spełnienie tego marzenia. Co będzie dalej? Prezentujemy streszczenie odcinka 302 serialu "Zakazany owoc".

Reklama

"Zakazany owoc" odc. 302. Streszczenie: Yildiz budzi się ze śpiączki. Cagatay i Cansu wychowują jej syna

Yildiz budzi się, myśląc, że minęło ledwo kilka godzin czy dni. Okazuje się jednak, że była w śpiączce — i to przez 5 lat. Zapadła w nią po zatruciu dymem podczas pożaru. W tym czasie rzeczywistość wokół niej ogromnie się zmieniła, a młoda kobieta będzie się musiała do tego dostosować. Jej syn, Halitcan, ma już 6 lat i wychowują go wspólnie Cagatay i Cansu, którzy wzięli ślub. Chłopiec nie pamięta swojej prawdziwej matki.

Cansu źle znosi przebudzenie rywalki — tym bardziej że przyczyniła się do jej wypadku. Sedahi tymczasem połączył siły z Ender i podstępem pozbawił Hasana Alego majątku. Mężczyzna sprzedaje kebaby, aby zarobić na życie. Czy Yildiz uda się odzyskać dziecko? Do czego posunie się Cansu, aby zatrzymać przy sobie Halitcana i Cagataya?

"Zakazany owoc" odcinek 302. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Zakazany owoc" widzowie mogą oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2. Kolejne odcinki emitowane są o godzinie 17:15. Odcinek 302 serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w czwartek 14 września 2023 roku, o stałej porze.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też: 

"Czas honoru": 15 lat od premiery. Co dzisiaj robią gwiazdorzy serialu? 

"Ranczo": Grażyna Zielińska wspomina pracę na planie serialu. "Myślałam, że spalę się ze wstydu" 

"Wednesday": Jedna z gwiazd wyrzucona z produkcji! Aktor nie pojawi się w drugim sezonie 

Zobacz też: 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy