Reklama

Yasak Elma

Zakazany owoc

Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 240
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Czy Kemal zdradza żonę?

"Zakazany owoc" to popularny turecki serial obyczajowy, którego akcja rozgrywa się w Stambule. Opowiada on o losach dwóch młodych i pięknych, lecz całkowicie od siebie różnych sióstr. Ich życie od samego początku nie było usłane różami, jednak nie brakuje ich siły i determinacji, by dążyć do osiągnięcia obranego celu i spełnienia marzeń. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach? Przedstawiamy streszczenie odcinka 106.

"Zakazany owoc" to jeden z cieszących się największą popularnością tureckich seriali emitowanych przez TVP. To historia o miłości, przyjaźni i pragnieniu szczęścia, które czasem bardzo trudno znaleźć. Telenowela pełna jest nieprzewidzianych wydarzeń i nagłych  zwrotów akcji. Czym zaskoczy widzów kolejny odcinek?

 "Zakazany owoc" - odcinek 106 streszczenie

Yildiz postanawia przygotować w hotelu zasadzkę na Kemala. Jej działanie doprowadza do przyjazdu na miejsce Halita, Ender i Zehry. Zastają oni Kemala w dwuznacznej sytuacji. Mężczyzna z rozpiętej koszuli przebywa w pokoju hotelowym z obcą kobietą w bieliźnie. Ma to stanowić niezaprzeczalny dowód jego niewierności.

Reklama

Halit wpada we wściekłość, a Zehra policzkuje męża. Ten jednak twierdzi, że nie ma pojęcia, co się wydarzyło i nigdy nie zdradził żony. Ender twierdzi, że widziała w hotelu Yildiz. Halit postanawia sprawdzić tę informacje, kobiecie udaje się go jednak zmylić. 

Alihan poważnie myśli o wyjeździe do Stanów Zjednoczonych. Hakan próbuje wybić mu to z głowy. 

"Zakazany owoc" - przerwa w emisji serialu

Fani tureckiego serialu "Zakazany owoc" będą musieli się przygotować na przerwę w emisji. Telenowela na jakiś czas zniknie z anteny. Powodem są trwające Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, rozgrywające się w Katarze. 

Odcinek 106, który pojawi się na antenie 28 listopada 2022 r. będzie ostatnim, który będzie można obejrzeć w tym miesiącu. Kolejny - 107 odcinek - widzowie zobaczą dopiero 5 grudnia.

"Zakazany owoc" - gdzie obejrzeć

Turecki serial można obejrzeć na antenie TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 17.15.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj również:

"Korzenie zła". Bracia Sekielscy mają problemy finansowe?

"Avatar. Istota wody": Zdradzamy, ile kosztowała produkcja

To były najlepsze przeboje mundialu. Nucił je cały świat

Zobacz także:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy