Yasak Elma

Zakazany owoc

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 539
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga" i "Zakazany owoc" znikają z anteny! Kiedy zobaczymy kolejne odcinki?

„Przysięga” i „Zakazany owoc” znikają z anteny. Kiedy fani będą mogli zobaczyć kolejne odcinki? Zaplanowano przerwę w emisji tych popularnych, tureckich seriali – na szczęście tylko chwilową. Jaki jest powód?

"Przysięga" i "Zakazany owoc" to tureckie seriale, które z miejsca podbiły serca polskich widzów. "Przysięga" emitowana jest na antenie Telewizji Polskiej od 3 września 2019 roku. Serial opowiada o losach Emira i pełen jest intryg, zwrotów akcji oraz wzruszeń.

Z kolei "Zakazany owoc" to produkcja opowiadająca o ubogich siostrach - Zeynep i Yildiz - które różnią się charakterami i podejściem do świata, ale łączy je pragnienie lepszego życia. Turecka telenowela zadebiutowała na antenie TVP 28 czerwca 2022 roku, zastępując cieszący się popularnością serial "Miłość i przeznaczenie".

Reklama

"Przysięga": zmiany w emisji. Kiedy serial wróci na antenę?

Emisja serialu "Przysięga" ulega zmianie. W poniedziałek 21 listopada 2022 roku widzowie nie zobaczą kolejnego epizodu popularnego serialu (tego dnia miał zostać wyemitowany odcinek 762). Wielu z nich przyzwyczaiło się już, że od poniedziałku do piątku o godzinie 16.05 mogli zobaczyć kolejne losy ulubionych bohaterów.

Przerwa w emisji serialu "Przysięga" wynika z faktu, iż rozpoczęły się mistrzostwa świata w piłce nożnej. Niektóre mecze będą rozgrywane właśnie o tej porze, o której widzowie mogli dotąd oglądać turecki serial obyczajowy.

Kiedy można spodziewać się powrotu "Przysięgi" na antenę? Najprawdopodobniej 762 odcinek będzie można obejrzeć już w środę, 7 grudnia 2022 roku. Zostanie wyemitowany przez stację TVP1 o godzinie 16.05.

"Zakazany owoc": zmiany w emisji. Kiedy serial wróci na antenę?

"Zakazany owoc" to popularny, turecki serial obyczajowy, ukazujący losy dwóch sióstr. Kobiety bardzo się od siebie różnią - zarówno pod względem wyglądu, jak i charakteru. Udaje im się dołączyć do stambulskiej śmietanki towarzyskiej, ale luksusowe życie nie jest wolne od trosk. Widzowie szybko pokochali serial, który emitowany był w TVP2 od poniedziałku do piątku, o godzinie 17.15. Fani muszą się jednak przygotować na przerwę w emisji.

Serial "Zakazany owoc" zniknie z anteny na jakiś czas. Wszystko przez Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej Katar 2022. Odcinek 101 serialu "Zakazany owoc" można zobaczyć w poniedziałek 21 listopada 2022 roku. Przez resztę tygodnia kolejne odcinki będą emitowane zgodnie z planem. Widzowie zobaczą też odcinek 106 serialu - emisja zaplanowana jest na poniedziałek 28 listopada, na godzinę 17.15. Na odcinek 107 "Zakazanego owocu" trzeba będzie jednak zaczekać aż do 5 grudnia.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też:

"Krucjata": Nowy serial kryminalny TVP. Premiera najpierw w internecie

"Kruk. Jak tu ciemno" od 9 grudnia w Canal+

Zobacz też: 

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Przysięga | Zakazany owoc | TVP1 | TVP2 | Tureckie seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama