Kruk. Jak tu ciemno
Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 3
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kruk. Jak tu ciemno" od 9 grudnia w Canal+

Wielki finał serii "Kruk" zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy odcinek serialu "Kruk. Jak tu ciemno" pojawi się 9 grudnia na antenie Canal+ Premium. W Canal+ online widzowie obejrzą po dwa odcinki co tydzień.

"Kruk. Jak tu ciemno": Kiedy premiera?

Rozpoczyna się odliczanie do ostatniej odsłony kryminału z komisarzem Adamem Krukiem w roli głównej. Premiera pierwszego odcinka serialu "Kruk. Jak tu ciemno" już 9 grudnia na antenie Canal+ Premium. Produkcja jest kontynuacją części "Kruk. Szepty słychać po zmroku" i "Kruk. Czarny Woron nie śpi".

Reklama

Co wydarzy się w nowym, trzecim sezonie serialu?

Trauma po tragicznych wydarzeniach drugiego sezonu i niepohamowana chęć zemsty spowodują, że komisarz Adam Kruk (Michał Żurawski) odsuwa się od wszystkich, których znał, ponownie rzuca się w wir pracy i stara się prowadzić własne śledztwo. W trakcie dochodzenia, do Kruka "przykleja się" bezdomny Mariusz (Cezary Kosiński), który nawiązuje świetny kontakt z synem komisarza, Maksem i chętnie zajmuje się chłopcem, dzięki czemu główny bohater może skupić się na prowadzonej sprawie. Równocześnie Justyna (Magdalena Koleśnik) pozbywa się wszystkich dowodów, które mogłyby ją zdekonspirować. Nie pomaga jej w tym jednak powrót Rudego (Tomasz Włosok), który próbuje przejąć nielegalne interesy w Białymstoku.

Za scenariusz ponownie odpowiedzialny jest Jakub Korolczuk, a za reżyserię Maciej Pieprzyca i Adrian Panek.

W obsadzie do swoich ról powracają Michał Żurawski, Magdalena Koleśnik oraz Tomasz Włosok, dodatkowo na ekranie zobaczymy Cezarego Kosińskiego i Kingę Preis.

Autorem zdjęć jest Witold Płóciennik, a muzyki Bartosz Chajdecki. Producenci z ramienia Opus TV to Piotr Dzięcioł i Łukasz Dzięcioł. Za scenografię serialu odpowiada Iza Cieszko, za kostiumy Hanka Podraza, Józefina Loy, Zuzanna Kolanowska, a za charakteryzację Iza Andrys. Montażyści to Leszek Starzyński i Paweł Laskowski. Kierownikiem produkcji jest Renata Łysik, producentem liniowym Aleksandra Skraba. Producentem z ramienia CANAL+ jest Agnieszka Nejman.

"Kruk. Jak tu ciemno": Gdzie oglądać? Zobacz zwiastun!

Premiera pierwszych dwóch odcinków "Kruk. Jak tu ciemno" już 9 grudnia na Canal+ online. Tego samego dnia zostanie wyemitowany pierwszy odcinek na Canal+ Premium.

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy