Yasak Elma

Zakazany owoc

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 539
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Alihan i Zeynep wyjeżdżają do USA

„Zakazany owoc” w kolejnych odcinkach ponownie nas zaskoczy. Sahika próbuje flirtować z Halitem, co irytuje Ender. Caner chce wyjść za Zehrę. Co jeszcze czeka naszych bohaterów? Poznajmy streszczenie 135-139. odcinka serialu „Zakazany owoc”.

"Zakazany owoc" to turecka produkcja, która podbiła serca widzów Telewizji Polskiej. Historia opowiada o losach dwóch sióstr żyjących w biednej dzielnicy Stambułu. Jedna z nich chce osiągnąć sławę i pieniądze, druga liczy na prawdziwą miłość. Czy im się to uda? Sprawdźmy w streszczeniu 135, 136, 137, 138 i 139 odcinka serialu.

"Zakazany owoc": odc. 135. Streszczenie i opis odcinka

Sahika próbuje przykuć uwagę Halita. Na imprezie dla Erima Yildiz wygarnia Zerrin wszystkie jej zachowania. Ktoś zauważa, jak Yildiz przekazuje Sevdzie kopertę. Po sytuacji z siostrą, Alihan decyduje się wyjechać wraz z Zeynep do Ameryki.

Reklama

"Zakazany owoc": odc. 136. Streszczenie i opis odcinka

Alihan wraz z Zeynep domykają ostatnie sprawy przed wyjazdem. Pozostaje im pożegnać się z najbliższymi. Sahika decyduje się powiedzieć Yigitowi o tym, że jego matką jest Ender. Chłopak zaczyna wątpić w to, kto jest jego ojcem. Sevda mówi Halitowi o tym, że to Yildiz kazała jej go uwieść. W rzeczywistości to kłamstwo było rozkazem Ender. Halitowi zaczyna brakować cierpliwości. Decyduje się wyrzucić Yildiz z domu.

"Zakazany owoc": odc. 137. Streszczenie i opis odcinka

Bezdomna Yildiz wprowadza się do Emira. Sahika decyduje się walczyć o Halita, co tylko coraz mocniej irytuje Ender. Kobieta ma już własne plany dotyczące jej byłego męża. Yagmur chce spotkać się z Yigitem. Caner proponuje Zehrze wzięcie ślubu, lecz kobieta nie chce rozmawiać na ten temat. Kaja zarzuca Ender cynizm.

"Zakazany owoc": odc. 138. Streszczenie i opis odcinka

Do Emira dociera informacja o związku Zehry i Canera. Yigit czuje się w firmie Halita jako ktoś z samego dołu hierarchii. Kaya dowiaduje się o spisku ze strony Ender. Gdy chce szczerze porozmawiać z Halitem, zastaje go z Sevdą. Kobieta wyznaje całą prawdę o swoim zachowaniu. Halit decyduje się wyrzucić swoją byłą żonę z pracy. Mężczyzna po wszystkim decyduje się wyjść z Sahiką na kolację.

"Zakazany owoc": odc. 139. Streszczenie i opis odcinka

Sahika zostaje oskarżona przez pasierba, że zabiła jego ojca. Tego samego dnia mężczyzna umiera na zawał. Z testów DNA wynika, że Yigit jest synem Ender i Kaya. Halit rozwodzi się z Yildiz, a Caner decyduje się zakończyć związek z Zehrą. Ktoś napada na Ender.

"Zakazany owoc": odc. 135-139. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Zakazany owoc" oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 17:15 na TVP2. Odcinek 135. pojawi się w telewizji w poniedziałek, 16 stycznia. Serial oglądać można również przez Internet. Dostępny jest na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

Styczniowe nowości Amazon Prime Video. Jakie seriale pojawią się w serwisie?

"Przysięga": Beyhan chce zmusić Gulperi i Savasa do ślubu. Co zrobi Emir?

"Akacjowa 38": Nowy serial TVP2. Co czeka nas w pierwszych odcinkach?

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama