Przysięga Yemin
Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 1686
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przysięga": Beyhan chce zmusić Gulperi i Savasa do ślubu. Co zrobi Emir?

„Przysięga” to serial turecki, który podbił serca polskich widzów. Produkcja jest pełna zwrotów akcji, intryg i niespodzianek. W najnowszych odcinkach Gulperi nie zgadza się wyjść za mąż za Emira. Czyni to pod wpływem Beyhan, która zamierza zeswatać ją ze swoim synem, Savasem. Jego również zmusza do akceptacji swojego pomysłu. Czy rzeczywiście dojdzie do ślubu? Co zrobi Emir? Oto streszczenia i opisy odcinków 787-791 serialu „Przysięga”.

"Przysięga" to popularny serial turecki, którego premiera w Polsce miała miejsce 3 września 2019 roku. Kolejne odcinki "Przysięgi" gromadzą przed ekranami wielu widzów, zainteresowanych dalszymi losami Emira. Prezentujemy streszczenie odcinków 787-791 serialu "Przysięga". Gdzie i kiedy zostaną wyemitowane?

"Przysięga" odc. 787. Streszczenie: Beyhan chce, by Gulperi wyszła za Savasa

Trwają poszukiwania Masal. Dziewczyna zostaje w końcu odnaleziona, jednak nie daje znaku życia. W dodatku wezwana karetka nie jest w stanie dotrzeć do domu na pustkowiu. Konieczne jest przetoczenie krwi dziewczynie, która straciła jej bardzo dużo. Okazuje się, że Mert ma taką samą grupę krwi, co Masal.

Reklama

Tymczasem Gulperi informuje Emira, że nie zostanie jego żoną. Matka Savasa chce go z kolei namówić na ślub. Mężczyzna jest zaskoczony. Kobieta organizuje wieczorne wyjście na kolację, w którym ma uczestniczyć ona, Gulperi i Savas. Ma w planach połączenie tej dwójki w parę.

"Przysięga" odc. 788. Streszczenie: Savas nie chce się żenić z Gulperi

Gulperi, Savas i Beyhan udają się na wspólną kolację. W trakcie spotkania Beyhan wyjawia swoje zamiary. Savas jest zirytowany. Kategorycznie odmawia ślubu z Gulperi. Beyhan jest jednak nieugięta i zamierza go przekonać do swojego pomysłu.

Tymczasem Masal trafia w końcu do szpitala. Okazuje się, że zagrożenie życia minęło. Ozan nie jest z tego zadowolony.

"Przysięga" odc. 789. Streszczenie: Ozan trafia do więzienia. Ma tam czekać na proces

Ozan czeka na rozprawę sądową. Kemal chce w niej uczestniczyć. Na korytarzu dochodzi między nimi do nieprzyjemnej wymiany zdań. Na sali rozpraw prawnik Ozana chce przekonać sędziego, że jego klient wymaga leczenia psychiatrycznego. Kemal opowiada o wszystkich niecnych uczynkach, jakich dopuścił się Ozan. Sędzia decyduje, że trafi on do więzienia, gdzie będzie czekał na proces.

Tymczasem Beyhan wymyśla intrygę w celu przekonania Savasa do ślubu z Gulperi. Kobieta przestaje przyjmować lekarstwa. Nie chce też jeść. W szpitalu Masal wreszcie się budzi, co uszczęśliwia jej rodzinę. Dziewczyna jednak milczy i płacze.

"Przysięga" odc. 790. Streszczenie: Savas zgadza się na ślub

Masal wraca do domu ze szpitala, jednak nadal milczy. Tymczasem Emir nie może znieść tego, jak Beyhan traktuje Gulperi. Proponuje jej przeprowadzkę do swojej rodziny za granicę. Otworzyłby tam dla niej sklep zielarski. Gulperi nie zgadza się jednak na jego pomysł.

Z kolei Savas zostaje zmuszony przez zachowanie Beyhan do ślubu z dziewczyną. Zgadza się zostać mężem Gulperi.

"Przysięga" odc. 791. Streszczenie: Emir podejrzewa, że ktoś chce zmusić Gulperi do ślubu

Uporczywe milczenie Masal niepokoi jej rodzinę. Bliscy zastanawiają się, jaki jest tego powód. Tymczasem Beyhan wręcza Gulperi pamiątkowy pierścionek, który ma być jej pierścionkiem zaręczynowym. O planach ślubnych Gulperi i Savasa dowiaduje się w końcu Emir. Mężczyzna podejrzewa, że nie jest to decyzja dziewczyny i ktoś ją do tego zmusza. Postanawia z nią porozmawiać.

"Przysięga" odc. 787-791. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Przysięga" emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVP1, o godzinie 16:05. Powtórki kolejnych odcinków można zaś oglądać rano, o godzinie 5:10. Odcinek 787 tureckiego serialu "Przysięga" zostanie wyemitowany 16 stycznia 2023 roku. Jego powtórkę widzowie będą mogli obejrzeć następnego ranka (17 stycznia) o godzinie 5:10.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku/Instagramie Świat Seriali.

Czytaj też:

"Wiedeńska krew": Brutalne morderstwa i mroczna strona Wiednia. Takiego serialu jeszcze nie było

Nowe oblicze Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej! "Zupełnie inna fryzura"

"M jak miłość": Odcinek 1699. Tajemniczy nieznajomy w Grabinie! Szykują się kłopoty

Zobacz też:

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama