Prime Video: Seriale

Ocena
serialu
6,7
Niezły
Ocen: 23
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Styczniowe nowości Amazon Prime Video. Jakie seriale pojawią się w serwisie?

Rozgrywający się na platformie wiertniczej serial "The Rig", drugi sezon "Hunters" z Alem Pacino, kontynuacja animowanej serii “The Legend of Vox Machina" i komedia "Shotgun Wedding" z Jennifer Lopez to styczniowe nowości platformy Amazon Prime Video.

"The Rig" (6 stycznia)

The Rig to thriller, w którym śledzimy losy załogi platformy wiertniczej Kinloch Bravo. Tajemniczna mgła odcina ich od świata zewnętrznego i pozostawia ich samych na wzburzonych falach Morza Północnego. Nie mogąc liczyć na wsparcie i zmagają się z malejącymi zapasami żywności kierownik platformy, Magnus (Iain Glein), próbuje przeprowadzić coraz bardziej dzielącą się załogę przez zaistniały kryzys. Jego desperackie próby nawiązania kontaktu z resztą świata są przerywane przez coraz bardziej narastające strajki i bunty wewnątrz załogi. Gdy w wyniku awarii systemu platformy następuje przerażający wypadek rozbitkowie muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwem, jakie spotyka ich na jednym z najbardziej ekstremalnych, niebezpiecznych środowisk pracy na planecie. 

Reklama

“Hunters" - sezon 2 (13 stycznia)

Po tym gdy ostatni wypadek pokrzyżował ich akcję w Europie, Łowcy muszą zjednoczyć siły, by wytropić najbardziej niesławnego nazistę w historii - Adolfa Hitlera - który ukrywa się w Ameryce Południowej. W międzyczasie w retrospektywie odkrywamy, że Meyer Offerman (Al Pacino), zmierzył się z niebezpiecznym wydarzeniem, które może rozwikłać jego sekret i ujawnić prawdziwą tożsamość, co wywołuje niemałą rewolucję wśród Łowców.

Al Pacino powraca w epickim zakończeniu serii "Hunters" wraz z już ogłoszonym udziałem wybitnej Jennifer Jason Leigh i stałymi postaciami, granymi przez Logana Lermana, Jerrikę Hinton, Lenę Olin, Josha Radnora, Tiffany Boone, Carol Kane, Louisa Ozawą, Kate Mulvany i Gregia Austina.

“The Legend of Vox Machina" - sezon 2 (20 stycznia)

Po uratowaniu królestwa przed złem i zniszczeniem z rąk najbardziej przerażającej pary w Exandrii, Vox Machina ponownie musi ocalić świat - tym razem przed złowrogą grupą smoków znaną jako Konklawe Chroma. 

“Shotgun Wedding" (27 stycznia)

Darcy (Jennifer Lopez) i Tom (Josh Duhamel) zapraszają swoje szalone, uparte rodziny na ślub w malowniczej lokalizacji. Gdy na chwilę przed uroczystością para zaczyna wątpić w swój związek na wyspę napadają okoliczni piraci, biorąc jako zakładników obecnych uczestników nadchodzącego wydarzenia. 

"Dopóki śmierć nas nie rozłączy" nabiera zupełnie nowego znaczenia w tej przezabawnej, napędzanej adrenaliną przygodzie, w której Darcy i Tom muszą ocalić swoich bliskich - jeśli najpierw nie pozabijają się nawzajem.

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Prime Video: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy