Wojenne dziewczyny
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 1684
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wojenne dziewczyny": Powstaje plan pozbycia się Margharete

„Wojenne dziewczyny” to polski serial stworzony przez Telewizję Polską. Jego premiera miała miejsce w 2017 roku. Od tamtej pory regularnie przyciąga widzów przed telewizory. Niestety, koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami. Co czeka nas w najnowszych epizodach? Poznajmy streszczenie 63. oraz 64. odcinka serialu „Wojenne dziewczyny”!

"Wojenne dziewczyny" to serial, który regularnie przyciąga przed ekrany około 2 miliony widzów. Dlatego też 4 września rozpoczęto kolejny sezon przygód kobiet walczących o wolność w czasie II Wojny Światowej. W ostatnim odcinku Nitka została porwana przez Odrowąża. Co się z nią stanie? Sprawdźmy streszczenie 63. oraz 64. odcinka serialu "Wojenne dziewczyny".

"Wojenne dziewczyny": odc. 63. Streszczenie i opis odcinka

Sońka udaje się na ćwiczenia. Zabiera ze sobą Mareczka. Jednak w trakcie zajęć nie wszystko idzie zgodnie z planem. Niemcy pojmują Mareczka i Zygę, którego rozpoznaje Margharete. W międzyczasie Sońka prosi Meiera o pomoc w odnalezienie pojmanej dwójki. Planowo jeńcy mają zostać przetransportowani do lasu w Wesołej, gdzie zostaną rozstrzelani. Magda i Witek organizują grupę, która ma udać się tam z odsieczą. Akcja kończy się powodzeniem.

Reklama

"Wojenne dziewczyny": odc. 64. Streszczenie i opis odcinka

Natasza jest przesłuchiwana przez Leokadię. Chce dowiedzieć się od niej jak najwięcej o badaniach Lunda. Mimo wszystko jest nikła szansa na ocalenie pilotki. Sońka nie chce wyznać Ewie, że Mareczek został porwany, a następnie ocalony. Czarna otrzymuje list nadesłany przez Marysię. Kobieta chce wrócić do Warszawy.

Zyga zaręczył się z Nitką. Margharete przeczuwa, że Węgierscy są powiązani z produkcją broni dla powstańców. Próbuje nakłonić Nitkę do ich wydania w zamian za bezpieczeństwo jej oraz jej matki. Leokadia i Nitka zaczynają szukać sposobu na pozbycie się Niemki. Planują zaatakować sklep modystki, która w przeszłości pomogła Ewie i Marysi.

"Wojenne dziewczyny": odc. 63, 64. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial "Wojenne dziewczyny" emitowany jest na TVP1 w każdą niedzielę o godzinie 20:20. Odcinek nr 63 wyjątkowo wyemitowany zostanie w piątek, 11 listopada. Kolejny natomiast pojawi się w niedzielę. Powtórki obu odcinków pojawią się w czwartek, 17 listopada na TVP Seriale. Oglądać je będzie można od godziny 00:25. Produkcja dostępna jest również na stronie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

***

Zobacz też:

"Zakazany owoc": Zeynep planuje ślub z Dundarem. Co na to Alihan?

"M jak miłość": Nowa para? Pierwszy pocałunek Jagody i Tadka

"Sługa narodu": Na planie serialu Polsatu padł ostatni klaps!

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy