Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 920
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Zeynep planuje ślub z Dundarem. Co na to Alihan?

"Zakazany owoc" to popularny serial, w którym śledzimy losy dwóch Turczynek. Siostry Zeynep i Yildiz pochodzą z ubogiej rodziny, jednak obie marzą o lepszym życiu w Stambule. Niestety szybko okazuje się, droga do sukcesu nie będzie łatwa. W poprzednich epizodach serialu Alihan podjął decyzję o rozstaniu z Ender. Doszło również do pojednania Zeynep i Yildiz. Tego, co teraz czeka bohaterów, dowiecie się ze streszczenia odcinków 96-100 "Zakazanego owocu".

"Zakazany owoc" (tur. Yasak Elma) to kolejna produkcja znad Bosforu, której udało się podbić serca polskich telewidzów. Serial zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w czerwcu 2022 roku jako zamiennik "Miłości i przeznaczenia" i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością. 

Historia pięknych sióstr - Zeynep i Yildiz, spragnionych szczęścia w życiu i w miłości, jest bardzo wciągająca. Fani z niecierpliwością wyczekują nowych epizodów, dlatego przedstawiamy streszczenie odcinków 96-100 "Zakazanego Owocu" i podajemy szczegóły ich emisji. 

Reklama

Jesteście ciekawi, co nowego wydarzy się w serialu? Okazuje się, że i tym razem nie zabraknie intryg, romansów i nagłych zwrotów akcji! 

"Zakazany owoc" odcinek 96 streszczenie. Kemal i Zehra chcą zamieszkać w domu Halita

Yildiz dowiaduje się, że Kemal i Zehra chcą zamieszkać w domu Halita. Oburzona dzwoni więc do byłego kochanka, aby odwieść go od tego pomysłu. Okazuje się jednak, że bezskutecznie. Lila urządza Kemalowi poważną awanturę w firmowej stołówce. Zarzuca mężczyźnie, że jest tchórzem, ponieważ spotyka się z innymi kobietami. 

Zeynep je z Dundarem obiad w restauracji. Podczas wspólnego posiłku mężczyzna nie jest w stanie dłużej ukrywać swoich uczuć. Wyznaje jej miłość, jednak kobieta nie przyjmuje oświadczyn. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy wieczorem Zeynep odwiedza Alihan. Były ukochany prosi ją o przebaczenie. Informuje, że podjął już decyzję o rozstaniu z Ender.

  • "Zakazany owoc" odcinek 96. Gdzie i kiedy oglądać?

"Zakazany owoc" odcinek 96 fani będą mogli zobaczyć na antenie TVP2 w poniedziałek 14 listopada o godzinie 17:15.

"Zakazany owoc" odcinek 97 streszczenie. Alihan upija się z rozpaczy

Ender nie chce podpisać dokumentów rozwodowych. Alihan mówi o tym Zeynep, która w odwecie zamyka mu drzwi przed nosem. Zrozpaczony kochanek upija się. Ostatkiem sił dociera do domu i zasypia w swoim łóżku. Rano budzi się u boku żony, która wcześniej zrobiła sobie z nim zdjęcia, aby upozorować ich upojną noc. 

Ender ukradkiem spotyka się z Yildiz, aby szantażować ją zdobytym nagraniem. Irem podejmuje decyzję o rozstaniu z Hakanem, ponieważ chce zawalczyć o swoje marzenia. Erim zabiera Ilaydę do drogiej restauracji. Tam w toalecie dziewczyna kradnie pierścionek jednej z klientek.

  • "Zakazany owoc" odcinek 97. Gdzie i kiedy oglądać?

"Zakazany owoc" odcinek 97 fani będą mogli zobaczyć na antenie TVP2 we wtorek 15 listopada o godzinie 17:15.

"Zakazany owoc" odcinek 98 streszczenie. Yildiz znajduje zdjęcia w telefonie Ender

Halit zostaje wezwany na posterunek z powodu syna i jego przyjaciółki. Gdy dowiaduje się, że Erim i Ilayda zostali oskarżeni o kradzież, postanawia wysłać syna za granicę. Zrozpaczony chłopak dzwoni do matki, która odtrącona przez Alihana próbuje nakłonić byłego męża do zmiany decyzji. On jednak pozostaje nieugięty.

Tymczasem ludzie Dundara zdobywają torebkę Ender z jej telefonem. Gdy smartfon trafia w ręce Yildiz, kobieta szybko kasuje niewygodne nagranie. Przeglądając komórkę, zauważa zdjęcia z "upojnej nocy" Ender i Alihana. Siostra Zeynep jest nimi zszokowana.  

  • "Zakazany owoc" odcinek 98. Gdzie i kiedy oglądać?

"Zakazany owoc" odcinek 98 fani będą mogli zobaczyć na antenie TVP2 w środę 16 listopada o godzinie 17:15.

"Zakazany owoc" odcinek 99 streszczenie. Przystojny trener flirtuje z Yildiz na siłowni

Yildiz coraz intensywniej flirtuje z trenerem poznanym na siłowni. Mężczyzna również nie ukrywa tego, że siostra Zeynep bardzo mu się podoba. Ender dowiaduje się o nowym romansie rywalki i celowo porusza ten temat w rozmowie z Kemalem. Jest wściekła z powodu straty nagrania kompromitującego rywalkę. 

Yildiz spotyka się z Alihanem, aby wyjaśnić z nim sprawę zdjęć znalezionych w telefonie Ender. Nie wierzy w niewinność mężczyzny, który zaprzecza oskarżeniom o zdradę Zeynep. Prosi Alihana, aby trzymał się z daleka od jej siostry. 

  • "Zakazany owoc" odcinek 99. Gdzie i kiedy oglądać?

"Zakazany owoc" odcinek 99 fani będą mogli zobaczyć na antenie TVP2 w czwartek 17 listopada o godzinie 17:15.

"Zakazany owoc" odcinek 100 streszczenie. Zeynep proponuje małżeństwo Dundarowi

Do prasy trafiają fotografie Zeynep i Alihana, które mogą sugerować związek tych dwojga. Alihan dobrze wie, że nic ich nie łączy, a sugestywne zdjęcia zrobiono im podczas kolacji biznesowej.

Z kolei Yildiz postanawia w końcu powiedzieć siostrze o "wspólnej nocy", którą Ender spędziła z Alihanem. Ta informacja dobija Zeynep, która nagle zmienia zdanie co do ślubu z Dundarem. Postanawia zaproponować mężczyźnie małżeństwo. Kemal robi się coraz bardziej zazdrosny o Yildiz. Nachodzi byłą żonę w jej pokoju, mając nadzieję na powrót ich namiętnego romansu.

  • "Zakazany owoc" odcinek 100. Gdzie i kiedy oglądać?

"Zakazany owoc" odcinek 100 fani będą mogli zobaczyć na antenie TVP2 w piątek 18 listopada o godzinie 17:15.

***

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

Czytaj również:

"Zakazany owoc" odc. 92-95 streszczenie. Pojednanie Zeynep i Yildiz

Natalia Oreiro w gorących kadrach. Jak zmieniła się gwiazda "Zbuntowanego Anioła"?

Gwiazda "Daleko od noszy" odsłania ciało. Fani zachwyceni obłędną figurą Magdaleny Mazur

Zobacz także:

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy