Tureckie seriale
Ocena
serialu
9,1
Super
Ocen: 142
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Euro 2024 przejmuje antenę – co z tureckimi serialami w TVP?

Fani tureckich seriali muszą przygotować się na zmiany w ramówce TVP. Nadchodzące Euro 2024 oraz Letnie Igrzyska Olimpijskie spowodują przerwy w emisji popularnych telenowel. Jakie zmiany czekają widzów i kiedy możemy spodziewać się przerw w ulubionych produkcjach? Sprawdziliśmy, co przyniosą nadchodzące tygodnie i jak TVP planuje pogodzić sportowe emocje z serialowymi hitami.

Tureckie seriale od lat cieszą się ogromną popularnością wśród widzów TVP. Publiczna telewizja regularnie serwuje codzienne odcinki telenowel znad Bosforu, takich jak "Dziedzictwo", "Złoty chłopak" oraz "Zakazany owoc". Dodatkowo, hiszpańska produkcja "Akacjowa 38" również przyciąga dużą widownię, zdobywając serca fanów tureckich seriali. Miłośnicy tych produkcji spędzają całe popołudnia na śledzeniu emocjonujących historii. Jednak ich telewizyjna rutyna może wkrótce zostać zakłócona przez nadchodzące Mistrzostwa Europy w piłce nożnej 2024, które będą transmitowane przez TVP. Jak wpłynie to na ramówkę uwielbianych seriali, które od lat przyciągają przed ekrany miliony widzów? 

Reklama

Tureckie seriale vs Euro 2024: Zmiany w ramówce są nieuniknione

Telewizja Polska ogłosiła, że nie zamierza wprowadzać wakacyjnej przerwy w nadawaniu popularnych tureckich i hiszpańskich seriali. Niemniej jednak, dwa znaczące wydarzenia sportowe - Euro 2024 i Letnie Igrzyska Olimpijskie - mogą wpłynąć na regularność emisji odcinków. Mecze w ramach Mistrzostw Europy będą rozgrywane o godzinach 15:00, 18:00 oraz 21:00. Przed i po każdym spotkaniu na antenie TVP1 lub TVP2 zaplanowano emisję studiów eksperckich. Turniej startuje 14 czerwca, a finał odbędzie się 14 lipca. Choć na razie brak oficjalnych informacji dotyczących ramówki podczas mistrzostw piłkarskich, widzowie muszą być przygotowani na to, że w niektóre dni mogą nie zobaczyć swoich ulubionych telenowel.

Po przeanalizowaniu programu TV na najbliższy tydzień (10-14 czerwca), widać, że takie produkcje jak "Zakazany owoc", "Złoty chłopak" oraz "Emanet" będą emitowane bez zmian. Jednak od poniedziałku, 17 czerwca 2024 r., nastąpią przerwy w emisji - tego dnia nie zostaną wyemitowane nowe odcinki "Złotego chłopaka", "Emanet" i "Zakazanego owocu".

Tureckie seriale we wtorek, 18 czerwca: TVP zaplanowało emisję nowych odcinków "Złotego chłopaka" (odc. 201) i "Dziedzictwa" (odc. 298). Niestety, tego dnia nie zobaczymy "Zakazanego owocu".

Tureckie seriale w środę, 19 czerwca: W środę TVP nie pokaże nowych odcinków tureckich seriali. Zamiast tego, na antenie będą transmitowane mecze Chorwacja - Albania oraz Niemcy - Węgry.

Zobacz też: 

Czy Caner naprawdę jest ojcem? "Zakazany Owoc" odsłania tajemnice!

Nowy sezon "Gry na Maksa" podczas Euro 2024? Musisz to zobaczyć!

Ferit na skraju załamania – co wydarzy się dalej w "Złotym Chłopaku"?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | Dziedzictwo | Akacjowa 38 | Tureckie seriale | TVP1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy