Złoty chłopak
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 356
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ferit na skraju załamania – co wydarzy się dalej w "Złotym Chłopaku"?

Serial "Złoty Chłopak", produkcji OGM Pictures, zyskał międzynarodowy rozgłos, zdobywając serca widzów w ponad 120 krajach. Jego wyjątkowa popularność w Turcji, jak i poza jej granicami, zaowocowała decyzją o produkcji trzeciego sezonu. Zgodnie z doniesieniami pochodzącymi z tureckich mediów, trzeci sezon serialu "Złoty Chłopak" uroczyście wkroczy na ekrany telewizorów już we wrześniu 2024 roku.

195 odcinku serialu "Złoty chłopak" małżeństwo Seyran i Ferita wciąż wisi na włosku. Seyran znajduje się w trudnej sytuacji, gdyż jej ojciec, Kazim, jest zdeterminowany, aby wydać ją za mąż za Akina. Kazim jest niezadowolony, że Seyran wciąż widuje się z Feritem i planuje stanowczo przekonać ją do rozwodu. Czy Ferit i Seyran jeszcze do siebie wrócą? Odpowiedz znajdziemy w odcinkach 196-200.

Reklama

"Złoty chłopak" - odcinek 196: streszczenie

Ferit jest zaskoczony wizytą Nevry w rezydencji. Halis, dziadek Ferita, pozwala mu otworzyć sklep i działać pod własną marką. Ferit prosi Sunę, aby sprawdziła, czy Seyran nie jest pod presją ojca. Pelin nie chce słyszeć o rozstaniu z Feritem, a strażnik, który pomagał Orhanowi w więzieniu, zostaje zawieszony. 

Sefika daje do zrozumienia Abidinowi, że nadszedł czas, aby pomyślał o małżeństwie. Podobną radę wyraża Ayse, nowa służąca. Na kolacji Halis wyjawia rodzinie, że nie ma wystarczającej mocy, by uwolnić Orhana z więzienia. Kazim wraz ze swoim przyjacielem Okkesem mają plan zeswatać Akina z Seyran. Seyran jest zdenerwowana, że jej ojciec po raz kolejny próbuje manipulować jej życiem dla własnych korzyści. Akin uspokaja ją, mówiąc, że również nie ma zamiaru się z nikim wiązać, ale sugeruje, że opór może być dla nich niekorzystny.

"Złoty chłopak" - odcinek 197: streszczenie

Akin pomaga Seyran spotkać się z Feritem. Ktoś robi zdjęcia małżonkom będącym w separacji małżonkom i wysyła je do Kazima. Ferit mówi żonie, że nie chce bez niej żyć. Serter zapewnia Zerrin, że kocha Pelin i nadal chce z nią być. Seyran wykorzystuje okazję, by rozmówić się z Okkesem w sprawie Orhana. Suna informuje Ferita, że chce się rozwieść z Kayą, ale nie chce wrócić do domu ojca. Prosi go o pomoc.

Zobacz również: "Złoty chłopak: Odc. 186-190. Streszczenie odcinków. Gdzie oglądać? Taki będzie koniec maja

Gdy Seyran wraca do domu ojca, na zewnątrz spotyka Okkesa, który właśnie odjeżdżał. Otwarcie mówi mu, by zostawił Orhana i Korhanów w spokoju. Ifakat, w tajemnicy przed Nukhet, umawia się w kawiarni z Sehmuzem.

"Złoty chłopak" - odcinek 198: streszczenie

Serter nie spuszcza z oka Ferita, który staje się coraz bardziej zaniepokojony jego obecnością. Tymczasem Pelin decyduje się na opuszczenie szpitala bez zgody, co wywołuje zamieszanie i zmartwienie wśród jej bliskich. Seyran stara się przekonać Ferita, że ich miłość dobiegła końca i że nigdy już do niego nie wróci, co jest dla niego ogromnym ciosem.

Doruk, w poszukiwaniu bliskości, próbuje zbliżyć się do Asuman, ale ich relacja jest pełna napięć i niepewności. Orhan, który znajduje się w trudnej sytuacji, prosi Ifakat, aby nie odwiedzała go więcej w więzieniu, co jest dla niej bolesnym doświadczeniem. W międzyczasie Suna odwiedza swoją rodzinę w nowym domu, co jest dla niej momentem refleksji i szansą na nowy początek.

"Złoty chłopak" - odcinek 199: streszczenie

Suna wysyła do męża SMS z informacją, że jej ciocia zachorowała, dlatego spędzi noc w domu ojca. Kaya czuje, że traci żonę, ale nic nie może zrobić, by temu zapobiec. Okkes daje Seyran wybór: albo rozwiedzie się z Feritem i poślubi jego siostrzeńca, albo Orhan może znaleźć się w trudnej sytuacji.

Zerrin przekonuje swoją córkę, że jedyną opcją dla niej jest Serter. Aysen zwraca się z prośbą do Abidina, aby oprowadził ją po mieście. Tymczasem Halis wzywa Nukhet do siebie.

"Złoty chłopak" - odcinek 200: streszczenie

Orhan ponownie doświadcza trudności w więzieniu. Okkes przesyła Seyran zdjęcie, na którym widać, jak leży w łazience. Przerażona dziewczyna prosi siostrę o pomoc, by oderwać Ferita od siebie. Suna obiecuje pomóc siostrze w sprawie Ferita.

Halis telefonuje do Hattuc i zaprasza ją na spacer. Serter zabiera Pelin z domu wuja, ale stawia dziewczynie warunki. Sklepy Korhanów zostają uszkodzone przez nieznanych sprawców.

Suna postanawia zabrać Ferita do tej samej restauracji, gdzie wcześniej spotkała się jej siostra z Akinem. Ferit, stojąc na zewnątrz, przygląda się, jak Seyran świetnie bawi się w towarzystwie Akina. Oboje są weseli i nie mogą oderwać od siebie wzroku.

Widok jest dla Ferita nie do zniesienia. Opuszcza samochód i zmierza w kierunku restauracji. W tym samym czasie Akin i Seyran wychodzą na zewnątrz. Nagle pojawiają się paparazzi. Ferit próbuje złapać Seyran za rękę, ale ona go ignoruje, chwyta za dłoń Akina i odchodzi z nim, pozostawiając Ferita za sobą.

"Złoty chłopak": odcinki 196-200. Gdzie i kiedy oglądać?

Odcinki 196-200 serialu "Złoty chłopak" można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP1.  Oto szczegółowy harmonogram emisji:

  • Odcinek 196: poniedziałek, 10 czerwca 2024, godz. 14.00;

  • Odcinek 197: wtorek, 11 czerwca 2024, godz. 14.00;

  • Odcinek 198: środa, 12 czerwca 2024, godz. 14:00;

  • Odcinek 199: czwartek, 13 czerwca 2024, o godz. 14:00;

  • Odcinek 200: piątek, 14 czerwca 2024, godz. 14:00.

Jeśli nie masz możliwości obejrzenia premierowych emisji odcinków, TVP1 zapewnia powtórki w każdy dzień roboczy o poranku, o 6:05. Dla osób, które cenią sobie elastyczność, wszystkie odcinki “Złotego chłopaka" są dostępne na żądanie na platformie TVP VOD.

Przeczytaj również:

"Dziedzictwo": streszczenia odcinków 293-297. Seher wściekła na Yamana

"Łasuch" debiutuje z 3. sezonem! Co nas czeka w finale hitu Netfliksa?

"The Last of Us": Nowe szczegóły drugiego sezonu. Są dobre i złe wieści

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: seriale | popularne seriale | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy