Złoty chłopak
Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 338
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ferit zakochany w niewłaściwej siostrze?! Dowiedz się, co dalej w "Złotym chłopaku"

Serial "Złoty chłopak" miał swoją premierę na antenie Telewizji Polskiej 28 sierpnia 2023 roku. Produkcja szybko zyskała popularność wśród polskich widzów dzięki dynamicznej fabule pełnej nieoczekiwanych zwrotów akcji. Fani z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki, aby poznać dalsze losy bohaterów. Poniżej znajdują się streszczenia pięciu kolejnych epizodów, od 191 do 195, które przynoszą kolejne ważne wydarzenia w życiu bohaterów.

W serialu "Złoty chłopak" właściciel stambulskiej firmy jubilerskiej, Halis Korhan, niepokoi się o wnuka Ferita, który prowadzi beztroskie życie pełne romansów. Postanawia ożenić go z odpowiednią panną z rodzinnego miasta Gaziantep. Ferit zgadza się, wierząc, że będzie to tylko formalność. Halis prosi synową, Ifakat, aby znalazła odpowiednią kandydatkę. Ifakat udaje się do Gaziantep i spotyka bogatego Kazima, który widzi w tym szansę dla swoich córek, Suny i Seyran. Ifakat wybiera Sunę, lecz Ferit zakochuje się w Seyran.

Reklama

"Złoty chłopak" odc. 191 - streszczenie odcinka

Halis postanawia osobiście zająć się sprawą Pelin i prosi ją o zgodę na badanie DNA. Pelin trafia do szpitala, gdzie lekarze starają się jej pomóc. Akin w końcu ujawnia Seyran swoją tożsamość i pozostaje przy niej, gdy ta wspiera Ferita w szpitalu. Ferit jest zły na dziadka za to, że nie zajmuje się własnym synem, który przebywa w więzieniu. Halis obiecuje pomóc Orhanowi.

"Złoty chłopak" odc. 192 - streszczenie odcinka

Halis zleca badanie DNA dziecka Pelin, aby potwierdzić ojcostwo. Postanawia również pomóc Orhanowi i udaje się do zakładu karnego, gdzie dowiaduje się, że więzień został pobity. Nie wie, kto jest odpowiedzialny za ten atak. Seyran ma przypuszczenia dotyczące odpowiedzialności za ten atak, wspominając rozmowy ojca z Okkesem. Lekarze mają trudności z leczeniem Pelin. Kaya jest zdenerwowany zachowaniem Suny, która nieustannie wspiera Ferita.

"Złoty chłopak" odc. 193 - streszczenie odcinka

Sehmuz nie informuje siostry o złym stanie zdrowia Pelin. Kazim poznaje Akina, siostrzeńca Okkesa. Nevra przychodzi do szpitala i przekonuje Ferita, że to z nią będzie szczęśliwy. Halis bezskutecznie stara się wyciągnąć Orhana z więzienia. Zrozpaczony Ferit dzwoni do Seyran.

"Złoty chłopak" odc. 194 - streszczenie odcinka

Kaya zaczyna dostrzegać dziwne zachowanie Suny i staje się zazdrosny o Ferita. Suna udaje się do szpitala, gdzie przebywa umierająca Pelin, aby pocieszyć Ferita. Seyran namawia Ferita, aby skłamał Pelin na temat dziecka. Orhan jest pewien, że zostanie zwolniony z więzienia, ale to się nie dzieje.

"Złoty chłopak" odc. 195 - streszczenie odcinka

Halis przyjmuje dawnego, wpływowego znajomego, licząc, że pomoże on w wyciągnięciu Orhana z więzienia. Okkes wspomina przeszłość i odczuwa żal do Halisa, co powoduje jego negatywne emocje wobec rodziny Korhan. Kazim jest niezadowolony z powodu relacji Seyran z Feritem i rozważa jej małżeństwo z inną osobą.

"Złoty chłopak" odc. 191-195. Kiedy i gdzie oglądać?

Serial "Złoty chłopak" jest emitowany na kanale TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. Nowe odcinki będą miały swoją premierę zgodnie z poniższym harmonogramem:

  • Odcinek 191 "Złotego chłopaka" w poniedziałek 3 czerwca.
  • Odcinek 192 "Złotego chłopaka" we wtorek 4 czerwca.
  • Odcinek 193 "Złotego chłopaka" w środę 5 czerwca.
  • Odcinek 194 "Złotego chłopaka" w czwartek 6 czerwca.
  • Odcinek 195 "Złotego chłopaka" w piątek 7 czerwca.

Wszystkie dotychczasowe odcinki można obejrzeć na platformie streamingowej TVP VOD. Serial jest dostępny online, co pozwala widzom nadrobić zaległości w dowolnym momencie.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: seriale | TVP | Tureckie seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy