The Witcher Wiedźmin
Ocena
serialu
7,6
Dobry
Ocen: 298
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wiedźmin": Sezon piąty nadal w planach! Trwają prace nad scenariuszem

We wrześniu 2022 roku serwis Redanian Intelligence informował, że Netflix zamierza nakręcić czwarty i piąty sezon "Wiedźmina". Zdjęcia miały trwać jednocześnie. W najnowszym materiale opublikowanym na stronie informatorzy wywiadu podkreślają, że w planach Netfliksa nic się na razie nie zmieniło i sezon piąty jest jak najbardziej w planach.

Sezon czwarty "Wiedźmina" jest na razie w początkowych fazach produkcji, a pisanie scenariuszy do dwóch sezonów ma potrwać pół roku. Jak piszą redaktorzy serwisu, kiedy ten grafik był planowany, Liam Hemsworth miał już przyjąć rolę Geralta.

Dodatkowo, "Redanian Intelligence" pisze, że zespół scenarzystów serialu Netfliksa jest prawie taki sam jak w trzecim sezonie. Byli to Lauren Hissrich, Mike Ostrowski, Tania Lotia, Haily Hall, Rae Benjamin, Clare Higgins, Javier Grillo-Marxuach, Matthew D' Ambrosio i Troy Dangerfield.

Reklama

"Wiedźmin": Henry Cavill żegna się z serialem

Sezon trzeci będzie ostatnią serią, w której w roli głównej pojawi się Henry Cavill. W kolejnej, właśnie potwierdzonej czwartej serii, w Geralta wcieli się Liam Hemsworth.

Szokującą dla wielu fanów wiadomość zamieścił na Instagramie Henry Cavill.

"Moja podróż z Geraltem była pełna potworów i przygód, jednak w czwartym sezonie składam swój medalion i miecze. Za mnie rolę Białego Wilka przejmie fantastyczny Liam Hemsworth (...)".

Swój post na Instagramie opublikował również Liam Hemsworth ("Niezniszczalni 2", "Igrzyska śmierci: Kosogłos"). Aktor jest fanem "Wiedźmina" i jest niezwykle szczęśliwy, że może wcielić się w tę postać.

"Jako fan 'Wiedźmina' jestem niezwykle szczęśliwy, że mogę zagrać Geralta z Rivii. Henry Cavill był niesamowity w tej roli i jestem zaszczycony, że przekazuje mi tę rolę w kolejnym rozdziale tej opowieści.

"Wiedźmin": Fabuła trzeciego sezonu

"Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie.

Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze - czytamy w oficjalnym opisie fabuły trzeciego sezonu "Wiedźmina".

Trzeci sezon "Wiedźmina" zadebiutuje na platformie latem 2023 roku.

Zobacz też:

"The Last of Us": Oryginalna Ellie zagra w serialu! Znamy szczegóły

"The Last of Us": Trzeci odcinek wzbudził kontrowersje? Ta historia nie była rozwinięta w grze

SkyShowtime: Znamy datę premiery platformy w Polsce! Co w ofercie?

Klasyka polskiego kina od Netfliksa - nakręcili Znachora!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy