SkyShowtime

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 20
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

SkyShowtime: Znamy datę premiery platformy w Polsce! Co w ofercie?

Nowy europejski serwis streamingowy od 14 lutego będzie dostępny w Polsce, a także Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Na małym ekranie będzie można premierowo obejrzeć hollywoodzkie filmy i najnowsze seriale z najlepszych światowych wytwórni.

SkyShowtime - nowy europejski serwis streamingowy - w 2023 roku kontynuuje ekspansję na kolejne europejskie rynki. Następny krok będzie największym w dotychczasowej ekspansji, bo usługa trafi aż na osiem nowych rynków w Europie Centralnej. Już 14 lutego doskonałą oferta SkyShowtime trafi do widzów w Polsce, a także w Albanii, Czechach, Kosowie, Macedonii Północnej, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Po tej premierze liczba rynków, na których nowa platforma będzie dostępna, wzrośnie do 20.

SkyShowtime: Jakie seriale będą dostępne na platformie?

Widzowie na debiutujących rynkach będą mogli cieszyć się premierami kinowych hitów od Universal Pictures i Paramount Pictures, nowymi i dostępnymi wyłącznie w SkyShowtime serialami, produkcjami familijnymi i dla dzieci oraz bogatą ofertą kultowych filmów i seriali wyprodukowanych przez Nickelodeon, DreamWorks Animation, Paramount+, SHOWTIME®, Sky Studios i Peacock - wszystko na jednej platformie streamingowej. W SkyShowtime dostępne będą też oryginalne programy, dokumenty i inne treści lokalne, produkowane specjalnie na tę platformę. Firma ogłosiła niedawno pozyskanie 21 seriali oryginalnych od HBO Max w Europie, w tym nowych produkcji, które w 2023 r. zadebiutują jako SkyShowtime Originals.

Reklama

SkyShowtime, oferując tysiące godzin doskonałej rozrywki dla całej rodziny, stanie się domem dla największych filmowych hitów wkrótce po ich premierze kinowej. Już od momentu startu serwisu widzowie będą mogli oglądać takie filmy, jak: "Ambulance", "Downton Abbey: A New Era", "Jerry and Marge Go Large", "Jurassic World Dominion", "Ray Donovan: The Movie", "Redeeming Love", "The Bad Guys", "The Hanging Sun", "The Northman" i "Top Gun: Maverick".

Użytkownicy zyskają też dostęp do szerokiej oferty seriali. Będą to m.in. "1883", "1923", "A Friend Of the Family", "All The Sins", "American Gigolo", "Funny Woman", "Halo", "Law & Order Season 21", "Let The Right One In", "Mayor of Kingstown", "Pitch Perfect: Bumper In Berlin", "Star Trek: Strange New Worlds", "Souls, Super Pumped: The Battle For Uber", "The Best Man: The Final Chapters", "The Calling", "The Fear Index", "The First Lady", "The Midwich Cuckoos", "The Offer", "The Rising", "Tulsa King", "Vampire Academy" i "Yellowstone".

Wśród filmów i seriali, które w najbliższych miesiącach trafią na platformę SkyShowtime, znajdą się jedne z najbardziej oczekiwanych tytułów: "A Town Called Malice", "Belfast", "Drift - Partners In Crime (S1A)", "Lioness, Nope, Minions: The Rise of Gru", "Rabbit Hole", "Smile", "The Black Phone" i "The Great Game'.

SkyShowtime: Europejskie seriale oryginalne. Przede wszystkim "Warszawianka"

Subskrybenci z Europy Centralnej będą też mieli okazję zobaczyć dwa pierwsze seriale oryginalne SkyShowtime, które trafią do serwisu w 2023 r. - będzie to czeski The Winner i polska Warszawianka. Popularną lokalną produkcją, która również trafi na platformę, będzie węgierski serial Informator. Dodatkowo w marcu w serwisie zadebiutuje siedem znanych europejskich produkcji: Czech It Out (Czechy), Hackerville (Rumunia), One True Singer (Rumunia), Ruxx (Rumunia), Tuff Money (Rumunia), The Sleepers (Czechy), Success (Chorwacja). SkyShowtime będzie jedynym miejscem, w którym widzowie obejrzą te popularne seriale.

W Albanii, Kosowie, Macedonii Północnej i Słowacji dostęp do SkyShowtime będzie kosztował 5,99 EUR miesięcznie. Cena za miesiąc dostępu w Rumunii to 3,99 EUR. Miesięczna opłata w Czechach wyniesie 179 CZK, na Węgrzech - 1999 HUF, a w Polsce - 24,99 PLN.

Zobacz też:

"Bridgertonowie": Phoebe Dynevor nie zagra w trzecim sezonie

"The Last of Us": Twórcy zdradzają sekrety 2. odcinka! Wycięto historię Tess

"Tomb Raider": Prime Video szykuje serial aktorski o przygodach Lary Croft!

materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy