Wiedźmin

The Witcher

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 247
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wiedźmin": Henry Cavill powrócił na plan po zakażaniu koronawirusem

Prace nad trzecim sezonem "Wiedźmina" miały zakończyć się w sierpniu, lecz doszło do opóźnienia, związanego z zachorowaniem na COVID-19. Ekipa zamknie kręcenie nowego sezonu dopiero na początku września. Poinformowano, że Henry Cavill wyzdrowiał i wrócił na plan po odbyciu kwarantanny.

Obsada i ekipa serialu Netflixa "Wiedźmin" w sierpniu miała rozpocząć ostatni miesiąc produkcji, kręcąc swoją najbardziej ambitną sekwencję: zamach stanu na Thanedd. Zdecydowana większość aktorów miała być zaangażowana w scenę, w tym Geralt z Rivii, w którego wciela się Henry Cavill.

Plany nieco się pokrzyżowały. W poniedziałek 25 lipca po weekendowej przerwie produkcja miała być kontynuowana, ale do zdjęć nie doszło. "Redanian Intelligence" dowiedziało się, że Henry Cavill zaraził się koronawirusem.

Aktorzy wrócili na plan pod koniec lipca, lecz bez Henry'ego Cavilla. 

Reklama

"Wiedźmin": Henry Cavill powrócił na plan

Koronawirus na planie spowodował niewielkie opóźnienie w odniesieniu do planowanej daty zakończenia prac nad trzecim sezonem. Przez ostatni miesiąc utrzymywano, że 26 sierpnia to ostateczna data kręcenia nowych odcinków. "Redanian Intelligence" dowiedziało się, że zakończenie prac jest planowane na początek września.

Serwis donosi, że po około dwóch tygodniach przebywania w kwarantannie Henry Cavill wraca na plan, aby kontynuować kręcenie 3. sezonu "Wiedźmina". 

"Wiedźmin": Kiedy premiera 3. sezonu?

Prace na planie 3. sezonu rozpoczęły się w kwietniu. Jak na razie nie podano oficjalnej daty premiery, ale można przypuszczać, że będzie to 2023 rok.

Zobacz też:

"Squid Game": Drugi sezon kontynuacją wydarzeń z pierwszego

"Euforia": Zendaya zdradza co w trzecim sezonie. Bohaterowie już nie będą licealistami?

"Miłość, śmierć i roboty": Netflix potwierdza czwarty sezon

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Henry Cavill | "Wiedźmin"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy