Euphoria

Euforia

Ocena
serialu
6
Niezły
Ocen: 15
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Euforia": Zendaya zdradza co w trzecim sezonie. Bohaterowie już nie będą licealistami?

Zendaya zyskała ogromną popularność za sprawą serialu HBO "Euforia". W tym roku miała miejsce premiera drugiego sezonu produkcji, która przyniosła aktorce nagrodę Emmy. Nie wiadomo kiedy zadebiutuje trzeci sezon, lecz Zendaya zdradza co nieco na temat tego, co może się w nim wydarzyć.

Zendaya podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat trzeciego sezonu "Euforii" w wywiadzie z "The Hollywood Reporter". Drugi sezon hitowego serialu HBO, który przyniósł aktorce nagrodę Emmy, cieszył się ogromnym sukcesem na początku tego roku, generując rekordową oglądalność i 16 nominacji do Emmy. 

"Euforia": O czym jest?

"Euforia" skupia się na historii Rue, nastolatki zmagającej się z uzależnieniem od narkotyków, która wraz z kolegami ze szkoły średniej konfrontuje się z problemami dotyczącymi przemocy domowej, seksualności, tożsamości i zdrowia psychicznego.

Reklama

W "Euforii" oprócz Zendayi, występują: Maude Apatow, Alexa Demie, Jacob Elordi, Barbie Ferreira, Storm Reid, Hunter Schafer i Syndey Sweeney.

"Euforia": O czym będzie trzeci sezon?

Po prawie 3-letniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, sezon drugi "Euforii" rozpoczął się dokładnie tam, gdzie zakończył się sezon pierwszy. Obsada zyskała ogromny rozgłos medialny, a widzowie zwrócili uwagę, że aktorzy są teraz starsi niż typowy uczeń liceum. Ponadto, trzeci sezon "Euforii" nie może rozpocząć produkcji do 2024 r. z powodu napiętego harmonogramu Zendayi.

Podczas wywiadu dla "The Hollywood Reporter" Zendaya dzieli się swoją opinią na temat tego, co może czekać bohaterów w trzecim sezonie. Aktorka zgadza się z niektórymi fanami, że ekscytujące byłoby zobaczyć, jak nastolatkowie wchodzą w dorosłe życie i jak bohaterowie radzą sobie z prawdziwym światem.

Większość aktorów "Euforii" wkrótce będzie blisko trzydziestki, a niektórzy nawet po, więc wydaje się być mądrym posunięciem, aby w nowym sezonie postarzyć głównych bohaterów. Wiele problemów związanych z byciem w szkole średniej zostało już rozwiązanych w serialu i istnieje nieskończona liczba dodatkowych wątków do odkrycia.

Zobacz też:

"Miłość, śmierć i roboty": Netflix potwierdza czwarty sezon

"Sandman": Twórcy o postaciach LGBTQ+. "O to właśnie chodzi w sztuce"

"Ród smoka": Uroczysta premiera w Amsterdamie!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Euforia | Zendaya

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama