Reklama

Squid Game

Ocena
serialu
6,2
Niezły
Ocen: 18
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Squid Game": Drugi sezon kontynuacją wydarzeń z pierwszego

Serial Netfliksa "Squid Game" pobił rekordy oglądalności w tym roku. Fani ze zniecierpliwieniem wyczekują nowego sezonu. Twórca Hwang Dong-hyuk ujawnił w wywiadzie z "The Hollywood Reporter" nowe szczegóły fabuły drugiego sezonu i wyjaśnia, w jaki sposób jest to naturalna kontynuacja pierwszego sezonu.

"Squid Game": O czym jest?

"Squid Game" opowiada o losach śmiałków, którzy postanowili wziąć udział w grze, mającej zmienić ich życie. Ogromna, bo licząca ponad 450 osób, grupa uczestników, borykających się z problemami finansowymi, zostaje wywieziona na wyspę, by tam zawalczyć o nagrodę główną i zmienić swoje życie. 

Areną zmagań jest pokaźnych rozmiarów, tajny kompleks, w którym odbywają się zawody, czyli seria gier dla dzieci. Stawka jest ogromna - dzięki zwycięstwu wszelkie problemy uczestnika mogą bezpowrotnie zniknąć.

"Squid Game": O czym będzie drugi sezon?

W nowym wywiadzie dla "The Hollywood Reporter" Hwang Dong-hyuk ujawnia szczegóły dotyczące drugiego sezonu. Nowe odcinki mają być naturalną kontynuacją tego, co działo się w pierwszym sezonie. Twórca mówi, że główny bohater, Gi-hun jest bardzo odmienioną osobą w ostatnim odcinku, a drugi sezon "będzie o tym, co nowy Gi-hun zamierza zrobić i jak sprawy się potoczą".

Reklama

Dopiero okaże się, czy twórcy postanowią kontynuować motyw udziału w grze o pieniądze. Po tej wypowiedzi wiadomo, że Gi-hun prawdopodobnie pozostanie głównym bohaterem. Możliwe, że w drugim sezonie widzowie zobaczą nową grupę uczestników biorących udział w grze, ale z zupełnie innej perspektywy.

Zobacz też:

"Squid Game": Netflix przygotowuje reality-show na podstawie serialu

"Squid Game": Powstaje drugi sezon. Jest komunikat i zwiastun

"Squid Game": Kto powróci w 2. sezonie?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy