Wiedźmin

The Witcher

Ocena
serialu
8
Bardzo dobry
Ocen: 248
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy "Wiedźmina" i "Rodu smoka" razem? Anya Chalotra zagrała z Emmą D'Arcy!

Co mają wspólnego serialowy "Wiedźmin" i "Ród smoka"? Okazuje się, że gwiazdy tych dwóch megaprodukcji wystąpiły kilka lat temu razem w jednej z bardziej kameralnych brytyjskich produkcji. Na jej planie skrzyżowały się drogi Anyi Chalotry (Yennefer) i Emmy D'Arcy (Rhaenyra).

Serial "Wanderlust" był wspólną produkcją BBC i Netflixa. Fabuła serii skupia się wokół losów małżeństwa, które stara się ponownie wzbudzić w swoim związku namiętność. Dlatego postanawiają chodzić na randki z innymi ludźmi. Serial liczył sześć odcinków; Anya Chalotra wcieliła się w postać Jennifer Ashman (w pięciu epizodach; był to jej debiut aktorski), a Emma D'Arcy - Naomi Richards (w sześciu odcinkach). Co ciekawe, w produkcji pojawił się także Royce Pierreson, czyli Istredd z "Wiedźmina".

"Wiedźmin": Fabuła trzeciego sezonu i data premiery

Zdjęcia do trzeciego sezonu "Wiedźmina" zakończyły się 12 września. Teraz czas na prace postprodukcyjne i premierę. Jak dowiedzieliśmy się 24 września, podczas tegorocznej edycji TUDUM (wirtualnego wydarzenia dla fanów), nowe odcinki przygód Geralta, Yennefer i Ciri zobaczymy już latem 2023 roku.

Reklama

"Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze - czytamy w oficjalnym opisie fabuły trzeciego sezonu "Wiedźmina".

"Ród smoka": Prequel "Gry o tron" z drugim sezonem

"Ród smoka" powstał na podstawie książki George’a R.R. Martina "Ogień i krew", która opowiada o historii rodu Targaryenów i o zdarzeniach dziejących się 200 lat przed czasami, w których osadzona jest "Gra o tron".

W pierwszym sezonie serialu występują: Paddy Considine, Matt Smith, Olivia Cooke, Emma D’Arcy, Steve Toussaint, Eve Best, Sonoya Mizuno, Fabien Frankel oraz Rhys Ifans. W pozostałych rolach: Milly Alcock, Bethany Antonia, Phoebe Campbell, Emily Carey.

Serial został już wznowiony na drugi sezon.

Zobacz też:

"Ród smoka": Ile sezonów powstanie? George R.R. Martin sugeruje!

"Wiedźmin": Anya Chalotra podbiła serca widzów. Już jest gwiazdą Netflixa!

"Wotum nieufności": Przestańmy się wstydzić. To nie "polskie ‘House of Cards’"!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Anya Chalotra | Emma D’Arcy | Wiedźmin | Ród smoka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy