The Last of Us

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Last of Us": Ruszyła machina promocyjna! Nowe wieści i materiały

Gotowi na kolejną porcję wieści o "The Last of Us"? Do sieci trafiły nowe materiały graficzne, a obsada pojawiła się na jednym z najważniejszych wydarzeń branży komputerowej w tym roku.

Przed premierą "The Last of Us" do sieci trafił nowy plakat promujący serial, który w podobny sposób jak poprzedni, nawiązuje do materiałów promocyjnych gry. Oprócz tego, 8 grudnia Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie) oraz aktorzy, którzy użyczyli bohaterom głosu w grze - Troy Baker i Ashley Johnson - wystąpili podczas The Game Awards (uroczystości, na której zostały uhonorowane najlepsze produkcje 2022 roku) i spotkali się na scenie, co było nie lada gratką dla fanów.

Reklama

"The Last of Us": Fabuła serialu

"Historia przedstawiona w "The Last of Us" rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak współczesna cywilizacja została zniszczona. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem" - czytamy w opisie HBO Max.

"The Last of Us": Obsada serialu

W "The Last of Us" główne role zagrają: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Anna Torv (Tess), Gabriel Luna (Tommy), Merle Dandridge (Marlene), Nico Parker (Sara), Nick Offerman (Bill), Murray Bartlett (Frank), Jeffrey Pierce (Perry).

Zobacz też:

"Cień i kość": Drugi sezon zadebiutuje wiosną 2023 roku

"Sisi": Dominique Devenport powraca jako Sisi

"Kruk. Jak tu ciemno": Emocjonujący finał historii. 5 rzeczy, które trzeba wiedzieć przed premierą

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | Pedro Pascal | HBO Max: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy