Epic Drama: Seriale
Ocena
serialu
7,3
Dobry
Ocen: 36
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Sisi": Dominique Devenport powraca jako Sisi

Niedługo na ekrany powróci serial o losach cesarzowej Imperium Habsburgów. W roli głównej ponownie zobaczymy Dominique Devenport. Kiedy premiera?

Serial "Sisi" wyprodukowany przez Beta Film to zrealizowane z dużym rozmachem nowe i bardziej współczesne spojrzenie na życie Sisi, która została cesarzową Imperium Habsburgów i stała się legendą.

Pomysł na nowy serial o losach Sisi narodził się w dość interesujących okolicznościach, pod wpływem chwili. Główny scenarzysta produkcji, Andreas Gutzeit, spędzał wakacje w Puerto Rico. Wtedy po raz pierwszy zobaczył najsłynniejszą filmową historię o Sisi i doszedł do wniosku, że pora na zrealizowanie nowej, uwspółcześnionej wersji.

Reklama

"Sisi": Drugi sezon o losach cesarzowej

Drugi sezon serialu pojawi się w grudniu na antenie Epic Drama. O jakich wydarzeniach z życia cesarzowej będzie opowiadał? Jak możemy przeczytać w oficjalnym opisie:

"2 sezon rozpoczyna się w momencie, gdy na świat przychodzi następca tronu. Jednak to, co powinno być radosną chwilą dla Sisi i Franza, zostaje wkrótce przyćmione przez ponowne walki o władzę w Europie: Otto von Bismarck grozi Austrii nową wojną. Sisi stara się ze wszystkich sił wspierać zarówno męża, jak i naród. I choć nieustannie demonstruje swój talent dyplomatyczny, wciąż czuje się uwięziona jak ptak w złotej klatce. Kiedy jednak musi wyjechać na Węgry z misją polityczną, udaje się jej po raz pierwszy od wielu lat poczuć beztroskę".

"Sisi": Kiedy i gdzie oglądać sezon drugi?

2. sezon "Sisi" zadebiutuje na antenie Epic Drama 26 grudnia o godz. 21:30. Emisja kolejnych odcinków co wieczór o tej samej porze aż do31 grudnia.

Zobacz też:

"Sisi": Historia inna niż wszystkie. Serialowe i filmowe przedstawienia legendy

"Panna Scarlet i komisarz": Duet śledczy w wiktoriańskim Londynie!

"Wszystkie stworzenia duże i małe": Uwielbiany przez widzów serial wraca z nowym sezonem

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sisi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy