Epic Drama: Seriale

Ocena
serialu
7
Dobry
Ocen: 29
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wszystkie stworzenia duże i małe": Uwielbiany przez widzów serial wraca z nowym sezonem

3. sezon serialu "Wszystkie stworzenia duże i małe" rozpoczyna się wiosną 1939 roku, gdy James i Helen przygotowują się do ślubu. James próbuje rozszerzyć swoją praktykę weterynaryjną poprzez dołączenie do rządowego programu testowania bydła na gruźlicę. Inicjatywa jest dobrze płatna, jednak miejscowi rolnicy patrzą na nią z podejrzliwością. Ryzykują oni bowiem zamknięcie swoich gospodarstw jeśli zostaną wykryte pozytywne przypadki.

"Wszystkie stworzenia duże i małe": Co wydarzy się w trzecim sezonie?

Nad Dales wisi perspektywa kolejnej wojny światowej. Mieszkańcy Darrowby w North Yorkshire, a zwłaszcza James i Helen, rozpoczynają ekscytujący rozdział w swoim życiu. James próbuje pogodzić swoje coraz liczniejsze obowiązki w gabinecie weterynaryjnym z rolą świeżo upieczonego męża. Także Helen ma trudności z porzuceniem dawnego życia na rodzinnej farmie i odnalezieniem się w murach Skeldale House. Tristan wreszcie zdaje egzaminy i musi stawić czoła światu jako wykwalifikowany weterynarz. Z kolei pani Hall zaczyna otwierać się na inną perspektywę życia niż tylko prowadzenie domu. Kiedy na horyzoncie pojawiają się przesłanki o rozpoczynającej się wojnie z Niemcami, Siegfried zaczyna zmagać się z bolesnymi wspomnieniami z czasów I wojny światowej, podczas której służył w wojskowym korpusie weterynaryjnym.

Reklama

W nowym sezonie Nicholas Ralph ponownie wcieli się w rolę młodego weterynarza Jamesa Herriota, a Samuel West w rolę jego lotnego mentora Siegfrieda Farnona. Anna Madeley powróci jako matriarcha Skeldale House, pani Hall, a Callum Woodhouse zagra dojrzewającego brata Siegfrieda, Tristana. Rachel Shenton wystąpi w roli farmerki Helen Alderson. Ponownie spotkamy się z zespołem rolników, zwierząt i mieszkańców miasteczka żyjących w Yorkshire Dales w latach 30.

"Wszystkie stworzenia duże i małe": Ekipa i twórcy

Głównym scenarzystą i producentem wykonawczym serii pozostaje Ben Vanstone. Do Vanstone'a dołącza Chloë Mi Lin Ewart, która napisała 2. i 4. odcinek sezonu. Zespół pisarski powiększa się również o debiutującego Karima Khana.

"Wszystkie stworzenia duże i małe": Kiedy i gdzie oglądać?

"Wszystkie stworzenia duże i małe" zadebiutują 7 listopada o 21:30 na Epic Drama. Kolejne odcinki w każdy poniedziałek o tej samej porze.

Zobacz też:

Chloe Grace Moretz w serialu "Peryferal" [zwiastun]

"Sherlock": Andrew Scott chciał wprowadzić zmianę do postaci Moriarty'ego

Grażyna Trela: Co była seksbomba robi dzisiaj?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Epic Drama: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy