The Last of Us

Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 57
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Last of Us": Kiedy premiera drugiego sezonu? Bella Ramsey wskazuje datę

Czy Bella Ramsey zdradziła możliwą datę rozpoczęcia zdjęć na planie drugiego sezonu? Nawet jeżeli to przybliżony termin, to fani na premierę drugiej odsłony adaptacji jednej z najpopularniejszych gier studia Sony będą musieli jeszcze długo poczekać.

Bella Ramsey wypowiedziała się na temat startu zdjęć do drugiej serii w sobotni wieczór w programie "The Jonathan Ross Show".

"Trochę to potrwa. Myślę, że zdjęcia rozpoczną się pod koniec tego roku lub na początku przyszłego". Nowy sezon powinien pojawić się na antenie, według słów młodej aktorki, "pod koniec 2024 roku, na początku 2025".

"The Last of Us": Drugi seznon będzie różnił się od gry?

"Drugi sezon 'The Last of Us' nie będzie dokładnie tak jak gra" - mówi Craig Mazin w wywiadzie dla serwisu IGN. "Czasami będzie radykalnie różnił się od gry, a czasami nie będzie różnił się w ogóle. Będzie jednak inny. Będzie niezależną rzeczą. Nie będzie dokładnym odzwierciedleniem gry".

Reklama

"Będzie tak odmienny [od oryginału - przyp. red.] jak pierwszy sezon. To będzie serial jaki chcemy zrobić razem z Neilem, ale nakręcimy go z Bellą".

Zobacz też:

"The Diplomat": Keri Russell w serialu Netfliksa! Znamy datę premiery 

"Szóstka Wron": Szykuje się spin-off serialu "Cień i kość"?

Anna Próchniak w amerykańskim serialu na podstawie "Tatuażysty z Auschwitz"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Last of Us | HBO Max: Seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy