The Crown

Ocena
serialu
8,8
Bardzo dobry
Ocen: 168
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"The Crown": Elizabeth Debicki na planie. Trudno odróżnić ją od księżnej Diany

Elizabeth Debicki w najnowszych sezonach serialu "The Crown" wcieli się w postać lady Diany. Co jakiś czas do sieci wypływają zdjęcia z planu, na których z trudem można rozróżnić aktorkę od księżnej Walii.

"The Crown": Elizabeth Debicki na planie 5. sezonu

Aktorzy wrócili na plan szóstego sezonu "The Crown" po tym, jak ekipa ogłosiła przerwę w związku ze śmiercią królowej Elżbiety II. Obecnie trwają prace nad scenami, kręconymi w Hiszpanii. Mają one pokazywać ostatni miesiąc z życia księżnej Diany, między innymi jej wakacje. 

Do sieci wyciekły zdjęcia zrobione przez paparazzi, na których ciężko odróżnić Elizabeth Debicki od prawdziwej księżnej Walii.

Na planie towarzyszyli Elizabeth Debicki również Rufus Kampa i Will Powell, którzy zagrają odpowiednio księcia Williama i księcia Harry'ego.

Reklama

"The Crown": Co wiemy o 5. sezonie?

"The Crown" jest historią rodziny królewskiej i opowiada o członkach brytyjskiej monarchii. Przedstawia wydarzenia historyczne, powszechnie znane oraz te zakulisowe, które są fabularną wizją twórców produkcji Netfliksa. Serialowa opowieść o królowej i ludziach z jej bliskiego otoczenia zdobyła dotąd siedem Złotych Globów i 21 statuetek Emmy.

Fabuła nadchodzącego sezonu rozgrywać się będzie w latach 90. XX wieku. Widzowie zobaczą burzliwy upadek małżeństwa księżnej Diany i księcia Karola. Producenci hitowego serialu Netfliksa wciąż nie potwierdzili, czy w piątym sezonie zostanie pokazana scena tragicznego wypadku samochodowego, do którego doszło w Paryżu. Wnioskując po obsadzie można przypuszczać, że widzowie zobaczą wydarzenia, które doprowadziły do wypadku oraz to, co działo się po nim.

"The Crown": Kiedy i gdzie oglądać 5. sezon?

Piąty sezon "The Crown" zadebiutuje na Netflix 9 listopada 2022 roku.

Zobacz też:

"Ród smoka": Szósty odcinek na zdjęciach! Jak prezentują się nowe aktorki?

"1899" i "Już nie żyjesz": Dwie premiery w jeden dzień! Jest na co czekać?

"Turbulencje": Sezon czwarty już w listopadzie! Jest też pełny zwiastun

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: The Crown | Elizabeth Debicki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy