Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 613
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Turbulencje": Sezon czwarty już w listopadzie! Jest też pełny zwiastun

"Turbulencje" to opowieść o pasażerach samolotu, którzy dowiadują się, że kilkugodzinny lot tak naprawdę trwał ponad pięć lat. Pierwsze trzy sezony serialu były emitowane przez stację NBC. Po skasowaniu produkcji serial uratował Netflix, dając zielone światło na czwarty sezon. Podczas TUDUM pokazano zwiastun finałowej serii.

"Turbulencje": O czym opowiada serial?

"Po bezpiecznym lądowaniu lotu 828 linii Montego Air kończącym rutynowy, choć niezwykle burzliwy lot załoga i pasażerowie mogą wreszcie odetchnąć z ulgą. Jednak w ciągu tych kilku godzin na świecie minęło aż pięć lat — ich rodziny i przyjaciele, utraciwszy wszelkie nadzieje, zdążyli już dawno ich opłakać. Teraz, w obliczu niemożliwego, wszyscy otrzymują drugą szansę. Jednak, w miarę jak ich nowe realia stają się jasne, pojawia się jeszcze głębsza tajemnica.

Niektórzy z pasażerów, którzy powrócili, wkrótce zdają sobie sprawę, że być może pisane jest im coś większego, niż można byłoby się spodziewać. Czeka na nich nieoczekiwana podróż pełna emocji do świata nadziei i przeznaczenia" - możemy przeczytać w oficjalnym opisie serialu.

Reklama

"Turbulencje": Obsada

W obsadzie znaleźli się: Melissa Roxburgh, Josh Dallas, J.R. Ramirez, Luna Blaise, Ty Doran, Parveen Kaur, Matt Long, Holly Taylor, Daryl Edward.

"Turbulencje": Kiedy i gdzie oglądać?

Czwarty sezon (i zarazem finałowy) trafi na Netflix 4 listopada.

Zobacz też:

"Wiedźmin": Trzeci sezon już latem 2023 roku!

"The Crown": Poznaliśmy datę premiery piątego sezonu! Nadchodzi "wojna"

"Bridgertonowie": Lady Whistledown zdrada sekrety trzeciego sezonu!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netlfix
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy